Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vigyünk baba nézőbe a...

Mit vigyünk baba nézőbe a kislányunk keresztszüleihez?

Figyelt kérdés
Kedden született meg a kisfiúk és már eddig is annyi mindent vettünk hogy már nem tudjuk hogy babanézőbe mit vigyünk nekik!!Kis segítséget kérnék...Köszi!!
2011. júl. 15. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem nemrég született meg a kisfiam, és megmondom őszintén, hogy aki jött babanézőbe, és megkérdezte, hogy mit hozzon, mondtam neki, hogy pelenkát, popsi törlőt. Felesleges megvenniük az ezredik kis ruhát is agyereknek, hiszen vettem eleget nem is biztos, hogy jó a méret, lehet hogy nem tetszik, és rá sem adnám. A pelenkának pedig mindig hasznát veszem. :) De esetleg vihettek még babanaplót.
2011. júl. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én is inkább b hasznos dolgot kértem ha kérdezték


pelus

popsitörlő

anyatej gyűjtő zacsi (míg lehetett kapni)

esetleg babajáték


de nekem összedobták a babakocsira valót pl a rokonok

de ha befizet a babakötvénybe nekem az is jó :-)

2011. júl. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is a popsitörlőre, pelenkára szavazok. Egy pici babánál ennek van a legnagyobb haszna!

De ha már sok mindent vetettek, akkor vegyetek olyat, ami közös ajándék a családnak: pl. babás fotóalbum, vagy képkeret, amibe majd beletehetik a kicsi fényképét.

Vagy vegyetek színes képeket a babaszobába, amit majd nézegethet a kisfiú.

2011. júl. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A pelusra én is gondoltam..meg popsikenőcsre...Meg gondoltam hogy veszünk a fürdőkádba ilyen szivacsot amin feküdhet nekünk is olyan van..és nagyon jó igy fürdetni...Ez nem kevés??
2011. júl. 15. 12:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk amikor a lányom keresztszüleinél megszületett a baba, akkor kaptak szopis párnát, kispárnát paplannal és rácsvédőt, ez így egy garnitúra volt. Mivel ezt még a szülés előtt odaadtuk, így amikor mentünk megnézni a babát vittünk egy kis plüss szundikendőt meg még valami kis apróságot már nem is emlékszem mi volt pontosan.

De én megkérdeztem anyukát mit szeretnének kapni.

2011. júl. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!