Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiam előszeretettel...

A kisfiam előszeretettel jobbra tartja a fejét. Hogy érjem el, hogy a másik irány is érdekes legyen?

Figyelt kérdés
Miközben alszik szépen balra is fordítja, de véleményem szerint túl sokat van jobbra. Próbáltam oda fordítani, csörgőt tartani, felhívni a figyelmét,stb. Lehet hogy az én hülyeségem, de egyfolytában attól félek, hogy nem lesz szép a buksija :-( 6 hetes
2009. ápr. 1. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Még picike, ne aggódj, lassan elkezdi mindkét irányba forgatni a buksit:) de azért te lehetsz kitartó, ha mindig a másik oldalra fekszel mellé az ágyon és onnan beszélsz neki, simized a pofiját, oda fog fordulni, mert érdekelni fogod annyira, hogy rád figyeljen:)
2009. ápr. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Fordítsd meg a gyereket. Az én lányom is ezt csinálta, én megfordítottam őt a rövidebb tengelye körül. Tehát, ha a feje felém volt akkor fordítás után a lába nézett felém. így ugyanazt látta, csak a másik irányba fordította a fejét. Észre sem vette. :)
2009. ápr. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Pont az előbb határoztam el magam, hogy az egész kiságy fordul, és most akárhol vagyok, mindig a bal oldalára állok. Szépen néz felém, úgyhogy nem kötött a nyakizom szerencsére. Lehet, hogy én aggódom túl...:-)
2009. ápr. 2. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!