Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy csináljátok a sétát a...

Hogy csináljátok a sétát a babátokkal, mert én fél-3/4 ora utánn unatkozok! Tudom jo lenne 1-2 orát is sétálni de mivel kössem le magam, ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 2. 08:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
én is így vagyok vele!sajnos nem tudok senkivel sétálni mert nem ismerek senkit akinek ekkora a babaja!Egyébként van hogy veszek újságot és ha alszik és jó idő van akkor leülök a játszótérre olvasni!
2009. ápr. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg próbálj meg keresni a környéketeken hasonló cipőben járó kismamákat, beszélgetve gyorsabban repül az idő. Én egyébként általában mindig elmegyek a boltba, megkerüljük a lakótelepet, és mire visszérünk, már eltelik minimum egy óra.
2009. ápr. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem néha van társaságom, de csak a hét napból kettőn. Így én is uncsizom, de pár napja viszek mp3 lejátszót és ha elaludt a picúr, hallgatom. Jobban megy az idő. Bejárom vele az egész falut, mert ha leülök vagy leállok vele akkor felébred.
2009. ápr. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel én aránylag (fél éve)új vagyok a falunkban,engem leköt még a nézelődés,általában egybekötöm a posta;bolt látogatással.Ha épp összefutunk más sétálókkal sokkal jobb.Esetleg egy mp3 fél füllel?
2009. ápr. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

ÓÓÓ,én is így vagyok...Egy pici faluban lakunk,ráadásként egy hatalmas,meredek domb legtetején és gyakran gondolkodom,érdemes-e elindulnom.

Ilyenkor az udvarban sétálgatunk picit,a baba elalszik én pedig a hintaágyban olvasgatok.Szóval olvasgass,úgy hamarabb múlnak a félórák.

2009. ápr. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor még egész pici volt a babám,és szép idő akkor én is leültem vele általában a játszón és olvastam amíg aludt!Most 10 hós és a játszóra járunk minden nap nagyon imádja!És ott lehet dumcsizni anyukákkal is.Ha van a közeletekben játszótér akkor menj oda!Nem írtad,hogy mennyi idős a babád,de ha már nézelődik akkor szeretni fogja nézni ahogy a nagyok játszanak!
2009. ápr. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

- szomszéd kismamaval megyek setalni (két manója is van, az egyik nagyobb, szerencsére kedvel, őt szórakoztatom, vagy fordítva, meg az anyukajaval beszélgetek).


- még a terhességem ideje alatt, amíg a kórházba járkáltam, és több órákat vártam, akkor lecseréltettem a majd' 10 éves mobilom egy okostelefonra, szép nagy kijelzővel. azon szoktam filmet nezni, konyvet olvasni, jatszani, zenet hallgatni, és persze képeket csinálni a békésen szunnyadó utódomról :)

2009. ápr. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok. A férjem pl. mp3-al megy babasétáltatásra. :) Én is egybekötöm a postával v. gyógyszertárral, meg van, hogy céltalanul sétálok. Nagyon hiányzik egy barátnő.
2009. ápr. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen egy barátnő nagyon jo lenne én pécsi vagyok és kervárosban lakunk ott szoktunk sétálni,ha van valaki aki szintén ide valosi irjon akár privit is és mennyünk együtt sétálni.
2009. ápr. 2. 09:30
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
én is így vagyok, ráadásul direkt egyedül sétálok, mert nem is igazán kedvelem az ilyen "kismamás" beszélgetéseket. nincs kedvem egy órán át arról beszélni, mit csinál, mit eszik, mit iszik, ezeket mikor csinálja, stb. Így én őszig, és most tavasztól megint azt csinálom, hogy viszek egy könyvet magammal, egy ideig sétálunk, aztán van egy park a faluban, ott leülök egy padra, és olvasok egy fél órát. akár könyvet, akár újságot, bármit. Általában a fiam is elnézelődik addig szívesen a kocsiban, nincs vele gond. és akkor megint sétálok vele egy 20-30 percet, és megyünk haza.
2009. ápr. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!