Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért szopja ennyire az öklét?

Miért szopja ennyire az öklét?

Figyelt kérdés
Pár napja iszonyatosan dúrja a szájába a kezét, szopogatja, nyaldossa, rágja. Közben nyafog. Először azt hittem, éhes, de akárhányszor próbáltunk enni (tápis baba, cumisüvegből kapja), nem evett és nem is ivott teát. Viszont, ha más rágókát adok oda neki, azt nem rágja. Csak a kezét. Cumizni sem cumizik, kiköpi. Még csak négy hónapos, tehát nem hiszem, hogy a fogzás volna az oka. De akkor mi?
2009. ápr. 2. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet a foga! Az ismerősöm lánya is 4 hónapos, és már 2 fog alul félig kint van neki!

Az én fiam 3 hós, és folyton a szájába van az ökle, és szopja az ujját, + ezerrel folyik a nyála is. :))

2009. ápr. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem kislányom fogzáskor csinálta ezt!4 hósan jött ki Neki az alsó kettő.Felfedezte babád,hogy erre is jó a keze!Megnézi meddig tudja benyomni!Kis ügyes!Te nem látod még a fogacskákat,de Ő már tuti érzi,hogy jön.Mi babánknak minden jel nélkül egyik napra bújtak ki!Meg sem volt duzzadva az ínye sem.
2009. ápr. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam is detto - a sokgyerekes anyukák azt mondják nekem hogy a foga indul, de ez nem jelenti azt hogy ki is fog bújni, csak mocorognak, lehet hogy eltelik még 4 hónap mire fog lesz belőle. Én textil pelenkát adok neki, 4 óránként cserélem mert teljesen eláztatja :)
2009. ápr. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Uramisten. Hát akkor tényleg fogacska lehet... Köszi a tapasztalatokat!!!
2009. ápr. 2. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!