Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hallottatok már a babacsomagró...

Hallottatok már a babacsomagról, amit ingyen lehet kapni kupon ellenében?

Figyelt kérdés

olyan mint a várandós mama csomag, csak ezt a gyermek 4-12 hónapos koráig lehet beválltani.

ezt most olvastam. a várandós mama csomagot kiváltottam, de ezt a babacsomagot hogy kell. tud erről valaki valamit?


10 hónapos kisfiú anyukája és 9 hetes kismama


2009. ápr. 2. 11:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is ma kaptam, de jó pár hete regisztráltam. Hűtőnágnes nekem sincs benne...
2009. ápr. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Én tegnap kaptam meg, és egy nestlés kis macis h.mágnes van benne. Majdnem kidobtam, azt hittem papír. Meg van benne egy 400 ft-os tápszeres kupon is. Akkora mint egy névjegykártya.Remélem nem dobtátok ki véletlenül.:)
2009. ápr. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem hiszem, hogy kidobták a többiek, mert nekem se volt benne. Nagyon úgy tűnik, hogy nem teljesen ugyanaz van a csomagokban, én már nagyon rég regisztráltam és kaptam meg a csomagot, de se mágnes, se kupon, viszont Nestlés labda volt benne.

2009. ápr. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!