Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor sétáltok/levegőztök...

Hányszor sétáltok/levegőztök a babáitokkal egy nap és mennyi időt?

Figyelt kérdés
Az enyém 3 hós, délelőtt fél óra a kertben ölben, délután elmegyünk sétálni, úgy háromnegyed órára, akkor alszik. Ez nem kevés?
2009. ápr. 2. 11:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom 8 hós múlt de most hogy jó idő van minden szabad percemet kint töltjük. De 3hósan én sem töltöttem kinnt több időt mondjuk akkor az idő sem volt éppen sétára való. De ahoz hogy szokja a levegőt ennyi is elég.
2009. ápr. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kevés. Ilyen jó időben minimum 2-3 órát kint kellene lennie!
2009. ápr. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha szép az idő, nyugodtan lehettek kint többet is. Az én kislányom 2 hetes kora óta nappal csak kint alszik. Az elején akár 2-3 órákat is aludt kint, most már 7 hónapos és délelőtt általában 1 órát alszik, du. 1,5-2-t a friss levegőn. nagycsaládos anyuka
2009. ápr. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem lehetnétek kicsit többet a levegőn, ha meg tudod oldani. Az én lányom 6 hós, de, most hogy jön a jó idő délben az alváskor 2 orát és késő délután is 1,5-2 órát kint vagyunk.

2009. ápr. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
10 hósak vagyuk. Délelőtt másfél óra, ebéd után másfél óra, uzsi után min 2 óra. Szerintem is kevés. Mi 3 hónaposan is kinn voltunk min 2-3 órát.
2009. ápr. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Főzést, mosást, takarítást hogy oldjátok meg? Én mindig el vagyok havazva. Segítségem nincs. :(
2009. ápr. 2. 11:41
 7/18 A kérdező kommentje:
Ha ennyit kint lennék, biztosan nem tudnék főzni... :(
2009. ápr. 2. 11:42
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én általában este főzök, ha már itthon van apa is itthon van, napközben, ha bent vagyunk nem nagyon tudok semmit csinálni, max,ha alszik.
2009. ápr. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem is legyetek többet kint! Gyönyörű idő van!

Én úgy oldom meg a főzést, mosást, takarítást, hogy főleg akkor csinálom, amikor alszik. Így délelőtt 11-től, alvásidőben főzök, ezzel egyidőben megy a mosógép is. Takarítás hetente 1x, alvásidőben szintén.

Ha nincs sok időm, akkor valami gyors kaja is megteszi egyszer-egyszer (pl. tükörtojás, spenótfőzelék, panírozott bolti cuccok és fagyasztott hasábburgonya kisütve) Próbáld meg, hogy pl. délután 2-ig (vagy 4-ig, ha sok) elrendezed a ház körüli dolgokat, utána menjetek ki, mert csodálatos az idő!

2009. ápr. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy van aki lepontoz, de én nem is viszem ki minden nap a levegőre. Ha kimegyünk, akkor 1 óra csak, mert utálja a kocsit, és ha nem alszik, nincs el benne. 3 hós a fiam.
2009. ápr. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!