Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hós ababám és csak a 4-es...

1 hós ababám és csak a 4-es (4 cseppes AVENT) cumival eszik normális idő alatt. Baj ez?

Figyelt kérdés

az 1-es, 2-es cumikkal óráig nyammogott 10-20 milliket. ezzel már "alig" fél óra alatt megeszik 50-60-at.

Ártok vele?! (Nem bukik,hány amiatt mert túl gyorsan jön belőle)


2009. ápr. 2. 13:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát ha nem fáj a pocija tőle, hogy esetleg túl sok levegőt nyel, akkor szerintem nem baj. Ő ezek szerint így tud kényelmesen kortyolni.
2009. ápr. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szokott fájni a pocak, de azt hittem az alapból normális a babáknál
2009. ápr. 2. 13:24
 3/12 anonim ***** válasza:

Sokat büfiztess akkor kajcsi után!Nagyon sokat.....és akkor kijönnek a buborékok amiket lenyelt!Sőt azt is megteheted h büfi,leteszed egy picit majd felveszed és megint büfi!Párszor csináld míg nem jönnek a büfik!

Remélem segítettem!

7hós baba anyukája!

2009. ápr. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2 válaszoló vagyok...esetleg próbáltad már az 1,2,3 vonalas avent cumit?
2009. ápr. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Igen, a sok levegőtől fájhat a poci, de lehet, hogy fájna neki akkor is, ha nem így enne vele. Mindenesetre valóban többet büfiztess. nekünk is az vált be, hogy letettem és vissza ölbe, akkor több büfi jött, valamikor evés után fél órával, de legalább kijött :-)!
2009. ápr. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ált. 10 millinként büfiztetem.
2009. ápr. 2. 13:40
 7/12 A kérdező kommentje:

az h 1/2/3 vonalas cumi = 1/2/3 cseppes?!?! ugyanazt jelenti???

mert 1-es, 2-es cseppűt már próbáltunk... csak nyammogott vele

2009. ápr. 2. 13:43
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem ugyan az mint az 1,2,3 cseppes....ezt elvileg 3 hós kortól ajánlják,de szerintem próbáld meg!Annka a vonalnak kell felül lennie amin kerszetül szeretnéd h jöjjön!
2009. ápr. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Még vmi,,,,ha babaád szopizná a cumit ne vedd kis a szájából csak hogy büfiztessed!:)Az sem olyan jó!Egy dokinéni mondta nekünk!
2009. ápr. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nem veszem ki.. ne tdd meg hogy eszik. szinte kortyonként megáll - cumi ki - be húzza nyúzza a nyelvével, játszik vele. "kínszenvedés" ahogy eszik...
2009. ápr. 2. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!