Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az egyik ismerősöm (nő) azt...

Az egyik ismerősöm (nő) azt mondta, hogy azok a nők, akik gyereket szülnek, azért teszik, mert önzők, és nem akarnak egyedül maradni öregkorukra. Normális? Ilyenre mit lehet válaszolni?

Figyelt kérdés

Sajnos jelen pillanatban heti több alkalommal összefutok ezzel az ismerősömmel. Rendszerint vannak ilyen beszólogatása, amire köpni nyelni nem tudok... Hogy szereljem le?

5 hónapos kisbaba anyukája


2011. júl. 18. 18:59
1 2
 1/12 anonim válasza:
84%
majd megnézném őt 20-30 év múlva karácsonykor egyedül a fa mellett, mennyire boldog lesz egyedül... mekkora idióták vannak, megáll az eszem...
2011. júl. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
74%
ja és bontogathatja alatta a műf*szt, mert nagyjából csak azzal lesz "boldog, önzetlen élete".
2011. júl. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

én ezt mondanám: hogy ha mindenki úgy gondolkodna,mint te már kihalt volna az emberiség.

vagy ezt: fogalmad sincs miből maradsz ki,mert te ezt az érzést nem ismerheted..!

2011. júl. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hú, hát biztos képen röhögtem volna a helyedben:)

Gondolom neki nincs gyereke.Talán pasija sincs, vagy nem tudom.

Ha ilyen baromságokat mond, felelj annyit, hogy milyen érdekes meglátás, aztán válts témát.

2011. júl. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szánalmas gondolkodásmód. Nem tudom, én mit válaszolnék erre, de lehet hogy most még 20-30 évesen úgy érzi, hogy a gyerek csak teher, majd kíváncsi leszek, hogy 30-40 év múlva mit gondol erről.
2011. júl. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Azt például hogy nem olvasta biztoan az új alkotmányt, melyben az szerepel, hogy a gyerekeknek el kell tartaniul a szüleiket...előrelátó kormányuk azért tette ezt, mert tudja hogy a pilótajáték alapján felépülő nyugdíjrendszer nem tartható, össze fog omlani, és lehet hogy egyeseknek nem lesz nyugdíja, vagy nagyon minimális.

Ha van kisbabád, az azt jelenti, hogy idős korodban nem kell szűkölködnöd,viszont neki, ha így folytatja igen.

Bárcsak én is úgy járnék mint te, kedves kérdező!

A nyugdíjrendszer megértéséhez:

[link]

2011. júl. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
irigy, elborult elméjű, vagy titkol valamit, nekem kapásból ez jut eszembe egy ilyen kijelentésről
2011. júl. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha mindenki annyira "önzetlen" lenne mint ő, nem lenne senki 100 éven belül.

Ö is az anyja "önzésének" köszönheti az életét. Nem lehet ennyire hülye.

2011. júl. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Már bocs, de mi az hogy hogyan szeerld le? Mivel nem barátnőt írtál, hanem ismerőst köszönsz és továbbmész. Vagy folyton a nyomodban van és magyarázza a hülyeségét?
2011. júl. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

A nyomomban van, mert most egy darabig együtt kell dolgoznunk.. Ez kb 1 hónapig lesz így. Sajnos otthagyni nem tudom. Egyébként ő 42 éves, és nincs gyereke, illetve párja se.

Amikor vágytam arra, hogy kisbabánk legyen a férjemmel, akkor nem arra gondoltam, hogy azért kell a gyerek, mert így nem leszek egyedül!! Ez meg sem fordult a fejemben! Viszont, ha ezt így előadom neki, akkor egy gúnyos vigyorral és annyival, hogy "hát persze" le is zárja a beszélgetést.

Őszintén szólva nem kéne, hogy foglalkozzak vele, hisz én tudom, hogy mit érzek, viszont mégis zavar ez a viselkedése.

2011. júl. 18. 23:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!