Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idő, mire babám meg...

Mennyi idő, mire babám meg tud enni ebédre egy egész bébiételt?

Figyelt kérdés
Öt hós és egy hetes a picuri, egy hete ebédre próbálok főzit adni, kevéssel kezdtük, utána tápival öblíti;) ma is még csak egy szűk fél üveg, amit megeszik, aztán rá a 150 g tápi. Meg fogja lassan enni az egészet, vagy igy maradunk?
2009. ápr. 2. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
No, az enyém még 7 hónapos korában sem evett meg egy egész üveggel. Nem nagy evő, még most sem, 1 éves a lányka.De gyerektől függ, az a lényeg.Ne erőltesd, én 2X próbáltam, ki is hányta. Ő tudja mennyit bír enni.
2009. ápr. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez igy ok, nem akarom eröltetni, de a főzi nem csuszik, csak egy darabig, utána meg másfél deci táp még belefér? Vagyis éhes ő, csak nem a főzire? Jó ez igy? Normális?
2009. ápr. 2. 16:16
 3/5 anonim ***** válasza:
1. válaszoló vagyok.Figyi, nálunk ugyanez volt, főzi +tápi, nagyon sokáig, aztán magától átállt, és nem kért több tápit, ezzel együtt nem evett sokkal több főzit csak nagyon lassacskán.Ez így, jó. Majd ő is átáll. Még kell neki a tápi, a cumisüveg, a szopizás általi megnyugvás.Kitartás. Valszeg ő sem lesz nagy evő. Az én lányom 1 éves lesz áprilisban és 8200g, nem nagy.Ez van.Lassan de biztosan növöget a drágám.
2009. ápr. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az enyém kb. 9 hónapos kora óta eszik meg olykor-olykor egy üveggel - persze csak a kedvenceit:)Reggel kb. 7 körül eszik 240 tápot, 9-10 felé egy babajoghurtot és alvás után egy üveg kajcsit, de ez általában naponta változik. Mellette még tápozik rendesen:)
2009. ápr. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon furcsa hogy fél főzi után adsz neki még tápszert.Nem a mennyisége miatt, hanem az összeállítás miatt!Válasz: Az én kislányom 7,5 hós és most eszik meg egy üvek kaját!
2009. ápr. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!