Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Spórolással kapcsolatban...

Spórolással kapcsolatban kérdeznék? Többen írták itt a fórumon, hogy DM-ben 25% kedvezménnyel vásárolnak pelenkát. Honnan jön ez a kedvezmény?

Figyelt kérdés
A DM bababónusz programban nincs ekkora kedvezmény.
2011. júl. 19. 15:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A dm normál pontgyűjtő kártyával (beauty baby). Minden vásárlásnál kapsz rá pontokat, 200Ft=1 pont. Aztán 50 pontért kiváltasz egy kuponfüzetet, abban van 25-ös joker kupon (bármire felhasználható), én arra veszem a pelust mindig.
2011. júl. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Dehogy beauty baby, hülye vagyok. DM beauty, bocs. :)
2011. júl. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Active beauty:-)))))


[link]

2011. júl. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Jaja, az, jól megaszontam... :))
2011. júl. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én is a Dm-ben szoktam venni a pelenkát. Az 50 pontos kuponfüzetben van a 25%-os Joker kupon és a 150 pontos kuponfüzetben van a 15% végösszegi kedvezmény, ez a kettő összevonható, így 40%-kal olcsóbban lehet venni pelenkát vagy bármi mást. Sokat lehet így spórolni!
2011. júl. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Először ki kell váltanod egy Dm kártyát. Ha az megvan, minden vásárláskor odaadod a pénztárnál, hogy írják jóvá a pontokat. Ha megvan 50 pont, a boltban lévő terminálnál kinyomtatsz egy kupont, azt odaadod a pénztárosnak, cserébe adja a kuponfüzetet. Ebben van a 25%-os kupon és egy rakás másik termékre vonatkozó kupon, amivel olcsóbban vásárolhatsz.

Sokan árulják Vaterán is a kuponjaikat.

2011. júl. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

És például most, ha négyezer forint felett vásárolsz, kapsz 100 pontot, ami két 50 pontos kuponfüzet.

És kétszer 25% kedvezmény illetve kaptam egy 10% végösszegi kupont és az úgy már 35% kedvezmény.

2011. júl. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ideiglenes kártyám van még, mert kb. egy hónapja kértem még, de még nem regisztráltam. Még leadhatom a jelentkezési lapomat, nem fog elveszni a pont az ideiglenes kártyámról?
2011. júl. 19. 17:43
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem fog elveszni. Ajánlom neked a netes regisztrációt a dm honlapján, és akkor egyből látod a pontjaidat.
2011. júl. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én már többször próbáltam regisztrálni neten a Dm kártyára, de egyszer sem sikerült! Aztán felhivtam az ügyfélszolgálatot és mondta a nő, hogy neki még az oldal se jön be, de bemondtuk az adatokat és igy tudtunk regisztrálni.
2011. júl. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!