Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dm baba bónusz kérdés? Mik...

Dm baba bónusz kérdés? Mik vannak benne, akciók? Kuponok? Mire jó?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Kuponfüzetet kapsz, vagy olyan kupont, ami a vásárlás végösszegéből ad kedvezményt.

A kuponfüzetben általában van egy-egy Libero, Pampers pelus kupon, törlőkendőkre, babaolajra, krémekre stb. kedvezmény.

A mienkben Mam cumi, Laktoherb tea, Nívea Intimo 1 Ft-ért volt. Ami nem kellett, azt vagy elcseréltük a kisbabás szomszédokkal, vagy odaadtam a várandós szomszédnak.

2011. júl. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm,további szép estét!
2011. júl. 19. 20:37
 3/7 anonim ***** válasza:
és van benne egy 50%vásárlási kedvezményes kupon a CandAba :D
2011. júl. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Na ja, csak egyes helyeken nem érkezik meg a postára adott kuponos boríték... Bp. II.-kerben mindent megkaptunk, aztán költözés után kettőt is küldött a Bababónusz, ami soha nem érkezett meg (az 1 éves sem sajnos). Reklamáltam, újraküldték, de akkor sem. Szerintem mivel nincs ajánlva, egyes postákon kiszedik a dolgozók, aztán felhasználják, vagy eladják a vaterán.

:-(((

2011. júl. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
utolsónak az én lányom 16h megkaptam a kezdő csomagot utána nagy nehezen az 1 éveset reklomáltam valamelyik nap hogy 1 kimaradt úgye és tgnap ki küldte a 7 -12 h kupon füzetet :) vagyis ne ad fel :)
2011. júl. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
mi vidéken lakunk mindig megkaptuk időben és nagyon hasznosnak találtam
2011. júl. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2011. júl. 28. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!