Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig keltek még fel éjszaka...

Meddig keltek még fel éjszaka is szoptatni a babát?

Figyelt kérdés
A fiam 3 hós, de még 1x kelünk hajnali 2-3 körül. :))
2009. ápr. 3. 08:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én babám 6 hónapos és volt rá példa pár hete, hogy hajnali 3-kor kelt és szopizott, szerintem ha kihat rá pl. a front vagy a foga jön vagy valami baja van, beteg talán, akkor jobb is megszoptatni. Szerintem nem gáz egy 3 hónapossal, én úgy emlékszem, hogy akkor, amikor a lányom 3 hónapos volt, keltünk egyszer mi is, ált. hajnalban, 3-4 között. Már nem tart sokáig, tarts ki :)
2009. ápr. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az én fiam 10 hós,és még néha előfordul,hogy felkel éjjel szopizni!Igaz ő már 2 hósan átaludta az éjszakát egészen 6 hónapos koráig.Szerintem az jó,hogy csak 1x keltek fel éjjel!sok baba még 1 évesen is 2-3x felébred éjjelente!

Boldog babázást!

2009. ápr. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A fiam 9 hetes korától átalussza az éjszakát. Fél 8 körül fekszik és reggel 5-6 körül kel.
2009. ápr. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én 7 hónapos kislányom még minden éjjel 1-2x szopizik. A nagyok is 8 hónapos koruk körül szoktak le az éjjeli szopizásról, de néha-néha, főleg frontos napokon még ők is felébredtek szopizni. nagycsaládos anyuka
2009. ápr. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia

A lányom 6.5 hós és hajnal 3kor még kel enni.

2009. ápr. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, minden jót! :-))
2009. ápr. 3. 08:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom 8 hónapos, minden éjjel minimum 3x ébred, de van olyan, hogy két óránként szopizunk. Mit nem adnék, ha csak egyszer ébredne...:)
2009. ápr. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Az én babám 4 hónapos lesz. 2 hós korától, 3 hós koráig átaludta az éjszakát (22-06-ig). Azóta viszont legalább egyszer-kétszer felébred éjjel (nem sír, ki sem nyissa olyankor a szemecskéjét, csak jobbra-balra forgatja a buksiját). Szerintem a puki miatt ébred fel. Olyankor oldalra fordítom, megszopiztatom (közben jön a puki) és utánna alszik tovább.
2009. ápr. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!