Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kivihetem már? Magamban bízzak?

Kivihetem már? Magamban bízzak?

Figyelt kérdés
3hetes lesz a babám vasárnap.A kórházban a csecsemős orvos azt mondta hogy még a 2 hetet se kell megvárnom ha jó az idő.Mások is mondták hogy már vigyem ki..mit tegyek?kivihetem már?
2009. ápr. 3. 08:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Persze. Én december 5-ikén szültem, és két hetes kora óta sétálunk, pedig akkor még elég hideg volt.
2009. ápr. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam márciusban született, és én már 10 naposan kivittem. Először csak 5-10 percre, majd napról-napra egyre több időt voltunk kint. Azzal nem csinálsz jót, ha egész nap bent vagytok a lakásban. A babának is szüksége van a friss levegőre. Kb. 1 réteggel vastagabban öltöztasd, mint ahogy te felöltözöd, és takard be egy pléddel. Meglátod, milyen jól fogja agát kint érezni. Egyből elalszik a levegőn, ahogy elringatja a babakocsi. :)
2009. ápr. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyira szép az idő, nyugodtan kimehettek a babával rövid időre. Mindkettőtöknek jót fog tenni a friss levegő és a séta. 4 gyerekes anyuka
2009. ápr. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kisfiam ugyan nyáron született de én is amellett vagyok, hogy nyugodtan vidd ki. Rétegesen takargasd be és akkor menet közben is leveheted róla, ha látod melege van :) kisfiam 3,5 hós kora óta kint alszik mindennap, így a télen a legnagyobb hóban is órákig aludt kint és nem volt beteg :) jó sétákat ebben a szép tavaszi időben!
2009. ápr. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
3 hetesen már nyugodtan kiviheted! Ha még nem volt levegőn, akkor csak rövid időre vagy levegőztesd otthon a nyitott ablaknál (vagy ha van, akkor erkélyen), fokozatosan, 5-10 perc, majd másnak 20-30,utána akár 1 órát is sétálhattok. Jót fog tenni, annyira szép idő van! Jó sétát!
2009. ápr. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem tavaly áprilisban született a lánykám,( 1 hetet voltunk a kórházban,) az első nap mikor hazajöttünk még nem vittem ki, de másnap már igen. Igaz a teraszon voltunk, de nagyon jó volt.:) Sőt, a gyerekorvos is azt mondta, hogy nyugodtan vigyem ki, ha jó az idő!

Szerintem vigyed ki nyugodtan:)

Boldog babázást:)

2009. ápr. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia.Ma 2hetes a babám,már 3napja eljárunk sétálni.Első nap egy 10percig voltunk kint kb,másnap már negyed orát,ma már egy nagyobb sétát tettünk.Nagyon jol alszik tőlle,megnyugtatja a levegő.
2009. ápr. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!