Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig tart a kisbabáknál az...

Meddig tart a kisbabáknál az az időszak amikor még napközbe sokat sír, és szinte állandóan foglalkozni kell vele (pl:felvenni, vagy cumit adni neki, vagy hintáztatni, stb)?

Figyelt kérdés
Az én babám most 6 hetes de napközbe rengeteget sír,és nyűgösködik,pedig elvileg minden rendben vele(pelus ki van cserélve,meg van etetve,stb).Nem tudom mikor lesz az amikor már leteszem és el van nyugodtan.
2009. ápr. 3. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Szerintem ez inkább gyerekfüggő, mint korfüggő. Az enyém 6 hetesen csak este sírt olyan 7-től 9-ig elalvás előtt, napközben aludt általában. Most 4 hónapos, kb. 20-30 percig elvan egy helyzetben, eljátszik, de hamar megunja, és ilyenkor új játékot, vagy új helyszínt kell neki keresnem.


Tarts ki, nagyon hamar elrepülnek az első hónapok! :)

2009. ápr. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nálunk akkor kezdett jól ellenni magában a kisfiam, amikor már játszadozott, felült. 4 hónapos kortól már jobb volt, de 6 hónaposan már fél órát eljátszott egyedül.kitartás, gyorsan telik az idő, mégha néha nem is úgy érzi az ember.
2009. ápr. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első pár hét volt nehéz, amíg nem állt be egy bizonyos napirend. Most 3 hónapos a kisfiam, kb. 2 hónapos volt, mikor már látszott,hogy délelőtt és délután hogyan alakul az alvása. Bár nem igazán tudom még semmivel lefoglalni, kézben nagyon szeret lenni és élénken nézelődik, igényli, hogy foglalkozzunk vele, de már nem sírós. 6 hétig, vagy picit tovább hasfájós is volt, a napszak nem számított nála. Az első lányom csak este, éjjel sírt a hasfájás miatt, de nála is nyugi lett kb. 2 hónapos korában.
2009. ápr. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én babám is 6 hetes. Én azt vettem észre, hogy azóta tudom kezelni a sírását, amióta kialakult egy állandó napi ritmusunk. Igyekszem minden nap ugyanabban az időben kivinni sétálni, ugyanakkor fürdik, és kb. ugyanakkor fektetem minden nap. Így már sokkal könnyebb vele. Néha egymagában is elvan, ilyenkor nézelődik és lengeti a kis karocskáit a levegőben, de ez valóban ritka.

Ha már végképp nem tudok mit kezdeni vele és sír, akkor kirakom az erkélyre, a pihenőszékébe, ekkor egyből elalszik.

2009. ápr. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!