Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja ezt a 9 hetes...

Miért csinálja ezt a 9 hetes kisfiam?

Figyelt kérdés
Kb. 2 hete végig alussza az éjszakát, este 9 körül eszik majd hajnali 5 körül újra, este 160-180 ml, csak anyatejes, azonban az utóbbi három éjjel pontban 2-kor felébred és enni kér.
2009. ápr. 3. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért kel fel, mert éhes. Gondolom eszik is éjjel! Etesd meg! Nagyon sokszor elő fog fordulni, hogy nem alussza át egyhuzamban az éjjelt, pl fejlődési ugrásoknál, amikor többet akar enni. Nem kell megijedni, majd megint át fogja aludni az éjjelt.
2009. ápr. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért csinálja mert éhes! Nálunk havonta változnak az alvási szokások, először én is elkönyveltem, hogy csak egyszer kelünk éjszaka, most 4 hónaposan 3x.
2009. ápr. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Esetleg próbáljak neki este többet adni?
2009. ápr. 3. 14:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod, hogy többet adsz este, bár szerintem sok értelme nincs, úgyis annyit fog enni, amennyire szüksége van. Szerintem teljesen normális, ha egy 9 hetes baba még éjjel felkel, ha többször, az sem baj, ilyenkor még napi 7-8 szopija van, abba beletartozik az éjjeli is, kitartást!
2009. ápr. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első voltam. Nem hiszem, hogy többet tudnál adni neki, mert ha nem kell neki, akkor nem eszik. Teljesen normális dolog, hogy ennyi idősen felkel még éjjel.
2009. ápr. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok, próbáltam én is este többet etetni, szinte óránként szopizott, hogy hátha akkor nem ébred éjszaka, de ugyanúgy felkelt.
2009. ápr. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 9 hetes és nagyjából hasonló a gondunk.Eddig minden este 19.30-kor elaludt és hajnal 3-kor kelt enni.Evett,büfi,alvás..reggel 7-kor kelt.Most 2 napja többször kel fel.Tegnap másfél óránként!!!..Nem értem miért.Pedig semmi nem változott!!
2009. ápr. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!