Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kell fel 5hónaposom...

Miért kell fel 5hónaposom óránként enni éjjel? Eddig kétszer kelt. Nappal 2,5óránként eszik, avval nincs is gond! Ha a foga, akkor az nappal is zavarná, nem?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 11:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Igazából tutit nem tudok mondani, szerintem csak találgatni lehet.

Nálunk is ez volt, annyiban, h 5 hós koráig aludt este 9-reggel 7-ig és egyszer csak kezdett egyre sűrűbben kelni éjjelente.

Én mindig megszoptattam és akkor vissza aludt, volt h 2-3 órára , volt h csak félre.

Lehet jön a foga, ha te még nem látod attól ő már érezheti és általában éjjel valamiért jobban zavarja őket, mint napközben. Próbálj neki erre adni valamit, dologel, vagy homeós szereket.

Az is lehet h a meleg miatt kelt. Sok minden lehet.

2011. júl. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem írtad, mióta csinálja. Mert nemrég az én kislányomnak is volt egy ilyen időszaka. Annyi különbséggel, hogy előtte átaludta az éjszakát, akkor meg felkelt 3 óránként, és evett. Aztán kb. másfél hét után elmúlt, de megtartott egy éjszakai evést. Lehet, hogy most van egy növekedési ugrása, hiszen az sem papírforma szerint van.
2011. júl. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nekem is óránként kel olyan idősen a fiam :S aztán mikor már nem bírtuk tovább gyökeresen megváltoztattuk a napunkat ,esténket, étkezést...

és nem azt mondom h azonnal, de egy héten belül csak 1X kelt éjjel :) gondolok itt arra, h csak bent a szobájában aludt, egyedül nap közben, előtte volt h hozzábújva én is aludtam vele az ágyunkban. pontosan betartottam az étkezési időket ,és táplálóbb ételeket adtam neki, picit az adagot is növelltem. este is vacsira kapott rendes adag szilárd vacsit, majd fürdét, és ekkor még cici (utána tápszer+cici, végül tápszer)

ájjel ha felkelt 1kor 1X akkor is tápszer. ma már átaludja az éjjelt max kis vízért kel fel, h szomjas ,de ki nem?! 13hós múlt :) sok sikert!!!

ja! és vettünk neki egy borostyán láncot, a fogait sem vettük észre h kijöttek!!! csak 2t :S

2011. júl. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

5 hósan 2,5 óránként szik, hát az szerintem nagyon sűrű.

A kislányom 9 hónapos, most néztem, hogy is evett 5 hósan

3 vagy 4 óránként, és este 8 kor ágyikóban volt, volt még 23 körül egy álometetés, és alukált reggel 6-ig.

Korán kelő volt mindig és most is az, de éjszaka nem evett csak az első 2 hónapban.

2011. júl. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nem eszik napközben eleget, ilyenkor éjszaka pótolják. Ha szoptatod, akkor lehet hogy nincs annyi kalóriaértéke a tejednek, mint amire neki szüksége van.

Próbálj neki tejpépet adni 1szer-2szer napközben, nekünk bevált!

2011. júl. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia, én is arra tudok gondolni, hogy vagy nem elég neki már az anyatej. Vagy a rendszeretekben változott valami.
2011. júl. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ma próbáltam neki tejpépet,nem izlett neki!Rendszerén nem változott semmi!Köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 23. 15:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Adjál neki továbbra is anyatejet amennyiszer kér, ha az jó neki és megnyugtatja. Az egyáltalán nem baj, okos, hogy nem kell neki a mű kaja.
2011. júl. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elsőre nekem sem fogata el a tejpépet, de napi 2x próbáltuk szoptatás előtt. Mostmár nagyon szívesen eszi :)
2011. júl. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!