Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor adtok először banánt...

Mikor adtok először banánt babáitoknak?

Figyelt kérdés
Anyatejes,6 hónapos koráig csak anyatejet kapott.
2009. ápr. 3. 17:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
kb 6 hósan (alma és barack után)
2009. ápr. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Most már adhatsz, ha félsz az allergiától, vágd félbe és kapard ki a magokat.
2009. ápr. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
most jöhet a lepontozás és a hurrogás, de én már adok a kisfiamnak, aki 4,5 hónapos. tápszeres. nagyon imádja, nincs a pocijával sem baj és nem is allergiás. szóval szerintem Te is nyugodtan adhatod!!
2009. ápr. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom 6 és fél hónaposan kapott először, azóta is nagyon szereti. Ő is 6 hónapos koráig csak anyatejes volt. Most 7 és fél hónapos.
2009. ápr. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszönöm4 annyi félét írnak róla,az oltási könyvben sokkal későbbre teszik,de akkor megpróbálkozunk vele. köszönöm,még egyszer!
2009. ápr. 3. 17:58
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is kb 5 hónaposan adtam a babámnak,de a védőnő kicsit ellenezte.Kicsit székletfogó,amúgy semmi bajt nem csinálhat és imádják a babák.
2009. ápr. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én a dokinénire hallgatva harmadik gyümölcsként adtam. 5,5 hósan kezdtük almával, majd sütőtök és banán.

Minket is fog, ezért csínnyján bánok vele, csak ritkán kap, de szereti, mert jó édes és laktató.

2009. ápr. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
Vigyázz a banánnal!!! Megfoghatja a székletet!!!
2009. ápr. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én többször próbálkoztam a banánnal, de nem bírta a Pici, fájt a pocija és a széklete is zöld volt.Pedig már lassan 11 hónapos lesz, ő is csak anyatejes volt 6 hóig. A védőnőnk se javasolta.

Minden jót!

2009. ápr. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem a dokinéni azt mondta, hogy 8 hós kora előtt ne adjak neki banánt. Egyrészt mert székletfogó, másrészt mert éretlenül leszedik és ki tudja mit használnak azért, hogy hetek, hónapok múlva még olyan állapotban legyen a boltok polcain nálunk.

Amúgy az én kisfiam is most múlt 6 hós, eddig csak anyatejes volt.

2009. ápr. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!