Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az angol víz mikor kezd...

Az angol víz mikor kezd hatni? Két napja használjuk, de néha jobban sír a hasfájás miatt mint azelőtt. Néha közvetlenül evés után sír, néha csak 1-2 óra múlva.

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok?
2009. ápr. 3. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Még nem hallottam róla, ez hasfájás ellen van?
2009. ápr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen, gripe water a másik neve
2009. ápr. 3. 21:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia.Nekünk kb 1hét volt mire hatott,minden szopi előtt adtam neki és el is múlt a hasfájása gyorsan.Most 4 hónapos a fiacskám és ehetek bármit,nem fáj a pocija.Ja és én még itattam vele babamosoly édeskömény teát is.Mi is rengeteget szenvedtünk, míg nem találtunk rá erre a vízre,sokszor hajnal 3 volt mire elaludt,de azóta minden rendben és már nem is adom neki.Kitartás,hatni fog!

Ui:Most már 9 től alszik reggel 6 ig:)

2009. ápr. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt, én abba is hagytam az adását. Helyette bepróbálkoztam a következőkkel: Infacol, Espumisan, Normaflore, tornáztatás, orvos által írt gyógyszertári vacak, éjszakai járkálás hasfájós tartással,...

Nem tudom azt mondani, h bármelyik is rettentő sokat segített, de minden baba más, próbálkozz! Mi tápszert is váltottunk (bifiduszosra), talán az segített a legtöbbet, meg az idő. 3 hós korára elmúlt.

Kitartás!

Ja, és próbálkozz, talán beválik vmi!

2009. ápr. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!