Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért bánt, hogy anyósom 1...

Miért bánt, hogy anyósom 1 hónapja jelét sem adja, hogy érdekli az unokája, amikor ki nem állhatom őt, és nem is hiányzik? Nem tudom magamban ezt az érzést helyre rakni.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 4. 07:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem azért bánt mert a gyermekedet nézed,hogy lehet neki hiányzik és szeretne vele egy kis időt eltölteni.
2009. ápr. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy azért lehet,mert rosszul esik hogy nem kíváncsi az unokájára,ez természetes amit érzel.Lehet hogy őt magát nem kedveled, de az fájhat ettől,hogy a gyermekedet nem nézi meg.
2009. ápr. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze hogy rossz, attól még a férjed anyja, ha gázos is a mami! Anyudék jönnek, ő meg nem, hát fura, az biztos. Gondolom érzi hogy nem szereted, biztos jelét is adod, akaratlanul is. Nekem anyósom mondta hogy nem akarnak zavarni, csak akkor jönnek ha hivjuk őket. Egy hónapban egyszer szerintem hivd meg, biztos örülne neki, meg a párod is dijazná! Ha igy sem jön, akkor meg kár a fáradságért, te megtetted az első lépést, igy nem fog ez a tudat zavarni többé.
2009. ápr. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!