Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg nem adtok májkrémet,...

Tényleg nem adtok májkrémet, felvágottat, virslit stb 2 éves korig amig a könyv előirja?

Figyelt kérdés
A lányom 1 évs de nagyon szereti, reggelire mindig ezeket kapja. Próbáltam mást adni pl tejpép, de nem eszi.
2009. ápr. 4. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam 11 hónapos, reggeli többnyire kenyeret eszik vajjal v. sajttal, felvágottal.
2009. ápr. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom is imádja ezeket. Mondjuk azért megnézem mit veszek meg.(nem a legolcsóbbat és megnézem az összetevőket is)
2009. ápr. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kihagyhatatlan, sokszor én is agyalok, milyen egészséges kaját adjak reggelire, vacsira? De nincs ötletem, így ezeket esszük, meg töpit, szalonnát, néha csinálok padlizsánkrémet, tejfölös-túrót, stb.


Judy

2009. ápr. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a virsli a menő. Szerintem nem tragédia. A Pick és ehez hasonlók elég jók. De van egy felvágott a Toldi azt hiszem amiben nincs szója, ezt ajánlották nekem is.
2009. ápr. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Még én magam sem eszem ilyen szutyok dolgokat mint virsli párizsi és társai. Aki tudja hogy ezek miből és hogyan készülnek azok nem esznek ilyeneket. Ezért én a lányomnak sem adom.
2009. ápr. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én keresztapám konzervgyárban dolgozott, és náluk nem volt otthon soha májkrém, és felvágottak sem. Gyerekként sokat nyaraltam náluk, és imádtam a májkrémet, és a keresztanyám dugiba adott nekem, mert keresztapám azt mondta, hogy annyi "szutyok" van benne, hogy amíg ő él, az asztalukon nem lesz ilyen kaja.

Persze ez régen volt, de szerintem most sem változott semmi.

Igaz, semmit sem ennénk meg ha látnánk hogyan készül, mi kerül bele.

2009. ápr. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is adtam neki. Persze mértékkel és óvatosan. Ha láttam hogy nem jó neki akkor nem. De mostmár úgy is jön a tavasz, nyár, zöldség gyümölcsszezon és így könnyebb nekik vajas kenyeret adni natúrba és hozzá gyümit, zöldséget. Akkor tudunk spórolni a virlin, felvágotton.

Amúgy mi felnőttként is ezt esszük mert ezt tudjuk megfizetni. Persze azért próbálunk viszonylag jobbat venni, de nem a drágát és próbáljuk úgy beosztani hogy együnk is meg ne is. Tehát hogy ne ez legyen a fő, de azért van olyan nap hogy ez van. Ha mértékkel esszük őket és eszünk mást is, nem olyan gáz. De nekem nincs pénzem a drága sonkákra, amibe van három szelet és kerül 300-400ft-ba. Akkor inkább nem eszek. Úgyhogy maradunk ennél, mértékkel.

2009. ápr. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!