Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kb.3 hete 20 percenként ébred...

Kb.3 hete 20 percenként ébred éjjel 6 hónaposom, azelőtt meg átaludta az éjszakát. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem éhes, csak fél 7kor. Felsir 20 percenként általában fél 2 és fél 5 között. Mitől lehet? Foga még nem látszik! És mit tudok tenni? Adjatok valami tutitippet légyszi!
2011. júl. 23. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez már lehet a fog ennyi idősen!!! Attól, hogy nem látszik már jöhet! Próbáld meg a chamomille homeopátiás bogyót 3 napig, az általában minden babánál hat!
2011. júl. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Hányas ch-jut? És hogy adjam? 2 szer 5, mint a felnőtteknek?
2011. júl. 23. 09:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is szinte biztos hogy fogacska. Kislanyomnal ugyanez volt, en se tudtam mi lehet a baja, mert meg nem latszott semmi. Pedig tenyleg a foga jott mar. Eltartott egy darabig mig kibujt vegre.
2011. júl. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves 15:05-ös! Volt vmi "csodaszer, ami bevált nálatok? És meddig tartott?
2011. júl. 23. 23:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, a ch nem ugrik be, de igen, kétszer 5, 3 napon át! Utána 3 nap szünet, majd megint 3 napig adod. A ch-t a gyógyszertában tudni fogják!!!
2011. júl. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! 15-ös, megkérdeztem!
2011. júl. 24. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!