Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Keverhetem a két tápszert?

Keverhetem a két tápszert?

Figyelt kérdés
Kisfiam eddig a Beba HA tápszert kapta,de sokat bukott ezért a doktornő felírta a Beba HA/AR-t.Viszont maradt még a beba HA-ból,fél zacskó,nincs szívem kidobni!Keverhetem a HA-t a HA/AR-al,hogy sűrűbb legyen a HA?
2009. ápr. 4. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Ismerösnek add át,de ha nem bontodtad meg a második felet ragd el egy évesen megeszi,én is igy csináltam.Ja!Nézd meg meddig áll el.
2009. ápr. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem sem keverd. Okkal írta fel a doktornő a másikat. Add oda ismerősödnek hogy ne menjen kárba, vagy védőnőnek szólj hogy minél előbb adja oda valakinek aki elfogadja és rászorul. Ha pedig a dobozban lévő második zacsival nem bontottad meg akkor én is azt tudom javasolni hogy tedd el és majd később hátha jó lesz neki, szav időre figyelj.
2009. ápr. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!