Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az óraátállítás kavarhatta...

Az óraátállítás kavarhatta meg, vagy gyenge a tápszer?

Figyelt kérdés

Az átállítás előtt 7-kor fürdettem, 8-kor aludt. Átaludta az éjszakát, reggel 7 körül ébredt.

Amikor átállítottuk, gondoltam nem zavarom össze, 8-kor fürdünk, 9-kor alszik, reggel 8 körül kel majd.

Azóta este 8-ra rettentő fáradt, pancsi után nem hajlandó enni, azonnal elalszik. Fél 10 körül megébred, eszik félálomban, alszik éjfélig. Akkor megint megébred, eszik, alszik fél 5-ig, jó esetben 6-fél 7-ig. Ha olyanja van, visszaalszik 8-ig, de legtöbbször nem.

Mióta éjjel ennyiszer eszik, nappal nagyon sokat meghagy.

Megzavarta az óraátállítás? Nálatok változott vmi?

Nem elég tápláló már az 1-es tápszer?

5 hónapos a babám.


2009. ápr. 4. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért de nálunk is változott.Este 8-tol reggel 7- ig aludt.Mist is igy van.Áll.1-2 hét az átállás,majd ha jön a nyár tudod csusztatni,na persze ha akarod.
2009. ápr. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ugyanígy küzdök vele mióta óraállítás volt. nem tudom mit kéne csinálnom. ha egy órával tolom, akkor sem jó, ha ugyanakkor csinálok mindent akkor sem jó. alig eszik valamit, összevissza alszik. eddig átaludta az éjszakát, most 6-kor eszik utolján, és hajnali 4-kor kel. vissza sem akar aludni, egy órát dumál az éjszaka közepén mire elalszik. Nem tudom mitcsináljak. ráadásul jön a foga, így még kevesebbet eszik:-(
2009. ápr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Szóval akkor nem egyedi a problémám.

Az én kicsimnek is jön a foga.

Reggelente (fél 5-kor is) ő is dumál az ágyában egy sort, aztán vagy visszaalszik vagy nem.

Napközben szinte lehetetlen letenni aludni, üvölt, beszélget, sikongat alvás helyett.

A drága tápszert a mosogatóba öntözöm, a zöldségekre húzza a száját. A tejpéptől fájt a hasa. Teát iszik, de sokszor csak játszana az üveggel (ha hagynám).

A babakocsiban is nézelődik csak.

Kétségbe vagyok esve, nem tudom, h hogyan lehetne visszaállítani a rendet.

Az, h ilyen rosszul eszik, kifejezetten aggasztó!

Várom a tippeket, tapasztalatokat továbbra is!

& mkinek köszi!

2009. ápr. 4. 22:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem, hogy az óraátállítás, de állítólag nem. A dokinénink azt mondta, hogy nagyon hirtelen jött (jön) a meleg és attól van ez a kavar a kicsiknél. És ez pont egybe esett az óraátállítással, ami minket felnőtteket megterhel, és ezért gondoljuk, hogy őket is ez zavarja meg.
2009. ápr. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!