Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más baba sem tud egyedül...

Más baba sem tud egyedül elaludni, ha fogzik?

Figyelt kérdés
Vagy csak én vagyok béna?Máskor ügyesen szól,ha álmos,beteszem az ágyba,kijövök,kicsit még magyaráz,és alszik.Amikor a foga jön,akkor ordít,és kapálózik,ha csak közelítek a kiságyhoz.
2011. júl. 24. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:

az enyém ilyenkor akkor sír keservesen, ha távolodok a kiságytól....

és apa sem tudja lefektetni ilyenkor. szerencsére csak pár napon keresztül szokott ilyenkor nagyon társaságigényes lenni alvásakor.

2011. júl. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én lányom, mikor jöttek a fogai, 2 hétig csak ringatva aludt el nappal, pedig mindig önállóan, egyedül alszik.Aztán kibújt az alsó két fog, el akartam altatni és feszítette magát meg üvöltött.

Akkor betettem az ágyába és már aludt is.Azóta így megy megint, magától visszaállt.

Mostanában megint nyűgösebb ha leteszem, a hasa is megy, úgyhogy szerintem jön a következő fogacska meg a ringatós időszak :)

6,5 hós a lánykám

2011. júl. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok egyedül.Sajnos nálunk a ringatás sem elég,csak cicin tud elaludni,illetve éjszaka vissza,és olyanokat tud ráharapni,hogy belekönnyezem:(
2011. júl. 24. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!