Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor a Gyed is és a...

Most akkor a Gyed is és a Gyes is 1 év lesz?

Figyelt kérdés

vagyis 2 évig lehet össz vissz együtt az anyuka a babájával otthon?

Tulajdon képpen 1 évet mert Gyes mellett muszály visszamenni dolgozni mert olyan kevés!!

És lesz hova tennünk a gyerekeinket??

egyszerüen ez undorító és felháborító amit csinálnak!!!

Én 3 hónapja Gyeden vagyok rám is már az uj vonatkozik?

Vagy én maradhatok még 2 évig Gyeden??

Nagyon kivagyok e miatt!!

Üdv egy 8 hós babuci anyucija!!


2009. ápr. 5. 01:42
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Vagy 6 honap... esetleg 3... ha marad ez a szoci vezetes.
2009. ápr. 5. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Te sztem még nem esel bele!Én gyesen vagyok a kisfiammal májusban lesz 2 éves én még 3 éves koráig kapom!Ha most lennék terhes akkor már ha megszülném az új szabály lenne érvényes!!!
2009. ápr. 5. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hello. Úgy hallottam a tegnapi hírekben, hogy a július után FOGANT babákra lesz érvényes a dolog.
2009. ápr. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Először arról volt szó, hogy a 2010 május 31. után született babákra lesz érvényes az új határozat. Én is fel vagyok háborodva. Így nem fog szaporodni a fehér népesség.

Lesznek akik azt írják, hogy nem az államnak szüljük, és azért hogy ők támogassanak. Ez igaz, de csak könnyebb lenne ha segítenének. Elképesztő, hogy ezek mindenkin átgázolnak. Az persze nem jutott eszükbe, hogy a saját fizetésüket csökkentsék.

Ja, és hol vannak a feltételek?? Hová fogjuk tenni 1-2 éves babáinkat. Az én babóm 10.5 hós, de el se tudnám képzelni, hogy már bölcsibe adjam, olyan kicsi még és rám van szüksége! Lemaradunk majd az első önálló léptekről, az első értelmes szavakról. Nem tudom, hogy hogy lesz, de mi szeretnénk neki egy kistesót.

2009. ápr. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
6hónapos a babám,már most jelenteztünk bölcsibe ugyan is 2 évesen vissza kell mennem dolgozni,így talán lesz neki hely! De ha 1 évesen jár le a gyed akkor mikor már megfogant be kell íratni mert ugye a bölcsiket ovikat bezárják,bezárták! Hova fogjuk tenni a babákat? Majd visszük a parlamentbe ott majd vigyáznak rájuk!
2009. ápr. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, gusztustalan, amit ezek művelnek, sztm cigányállamot akarnak, írtani a magyarokat, mert megint az fog rosszul járni, aki becsületesen dolgozik, bevallja az összes jövedelmét (azt a "sokat"), a "nagyok" adósságba verték az államot, majd a kisembereken megspórolják amit elherdáltak, persze az ő több milliós fizetésük és egyéb juttatásaik megmaradnak, mert hát ők "megdolgoznak" érte. A kisebbségnek meg már most is sokkal több jár mint nekünk.


1 év gyed mire lesz elég? Semmire. Én nem tudnám a gyerekemet 1 éves korában leadni idegeneknek, akkor még rám van szüksége.

Az én kislányom még csak 6 hós, de a barátnőm kisfia 15 hós, hát még ő is olyan picike, el sem tudom képzelni, hogy lehet majd egy olyan kisbabát bölcsibe adni.


Mi is nagyon szeretnénk még egy babát, de ebbe a szemét országba??... :(

2009. ápr. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mekkora baromság már hogy a 2010 május 31 ig született babák már mások...el sem tudom képzelni mennyi idő előtti szülésmegindítás lesz. Ezért sztem az lesz a hivatalos hogy a 2009.júni 30-ig fogant babák a vízválasztóak. Sokkal kevesebb baba élete kerül veszélybe...és itt nem a normális gondolkozásu emberekre gondolok... 34 hetes pocis.
2009. ápr. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszát akkor megnyugodtam!!

Ha már ennyien mondjátok !!

mi is szeretnénk még egy babucit de igy nem hiszem hogy lesz!!

2009. ápr. 5. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!