Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakocsi vásárlásnál mit...

Babakocsi vásárlásnál mit kell figyelni igazán?

Figyelt kérdés
2008. márc. 1. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, hogy könnyen szét lehessen szedni, ha mosni kell, a huzatot. Ha busszal utazol: könnyű legyen, és könnyen lehessen összecsukni. Bár ez utóbbi akkor sem árt ha autóval közlekedsz. Ja és az időjárásnak megfelelően alakítható legyen. (lábzsák, "esőkabát", esetleg napernyő)
2008. márc. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon fontos volt a fentieken kívül, hogy bolygókerekes legyen (sokkal könnyebb irányítani, nem kell állandóan lenyomni vagy felemelni kanyarodásnál a babakocsit), és változtatható a tolásiránya (ha szemből fúj a szél, csak megfordítod, és kész). Téliesíthető volt, és teljesen vízszintesre fektethető!! Ez nagyon fontos.
2008. márc. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az előző hsz-hez csak annyit szeretnék hozzátenni, hogy a miénknek az első kereke bolygósítható és változtatható a tolásirány. Alapból nekem háttal fekszik benne a baba, akkor könnyű tolni, de ha megfordítjuk, hogy velünk szembe legyen, akkor az első kerekek hátsók lesznek(bolygósíthatóak), ebben az esetben nagyon rossz tolni, mert a kerékbe mindig belerugok, meg fordulni sem lehet vele, a járdaszegélyekről való le és felemelésről nem is beszélve.

A súly tényleg fontos, meg hogy aránylag többfunkciós legyen.

2008. márc. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,amúgy nézegettem a pierr cardinnak a ps647-esét ami igaz kb 14kilós de terep babakocsi és fémből van minden a lábtartó a háttámasz stb.Amiket mutogattak azok mind műanyagból voltak és félek az nem egy hosszú éléetű darab..ennél igaz kicsit nehezebb,de nem tervezem,hogy nagyon sokat utazok vele majd,ha meg kell viszem hordozó kendőbe...sztem..de az a helyzet,hogy annyira drágák ezek a kocsik,hogy olyat sztnék,ha lesz egy tesó ,neki is jó legyen majd.erre azt mondták garantáltan kibír 3at is..köszönöm a segítségeteket,sokat számít a véleményetek.
2008. márc. 3. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!