Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már érdemes lenne etetőszéket...

Már érdemes lenne etetőszéket venni?

Figyelt kérdés

9,5 hónapos a kisfiam, még nem mászik(de nagyon próbálkozik), nem ül magától, viszont ha leteszem akkor ül(nem annyira stabil még) és a babakocsiban is csak ülő pozícióban van el.

Ikeás etetőszéket vennénk:

[link]

Már etethetném ebből?Már nagyon nehéz a hordozóból etetni....


2011. júl. 25. 09:20
 1/8 anonim ***** válasza:
47%

amig nem tud stabilan egyedül ülni, addig ilyet ne vegyél neki.

Miért nem veszel olyat ami dönthető? Nekünk olyan van, abba már beleraktanád, és egy kicsit megdöntve etethetnéd úgy.

2011. júl. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem már nyugodtan vásárolhatsz etetőszéket. Ha beleteszed, nagyon figyelj rá, de szerintem ösztönzi is majd, hogy tanuljon meg szépen ülni.
2011. júl. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szia


az elsővel értek egyet. amig magától nem ül stabilan (értsd hogy magától nem ül fel) addig ne ültesd iylen fixbe. nekünk is dönthetős van, Prima pappa, a neten vettem használtam 10ezerért.

2011. júl. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszi:)két totál különböző vélemény:))

Azért nem veszünk dönthetőt, mert sokkal több helyet foglal, és elég pici lakásban vagyunk, a másik, hogy nem mindegy, hogy 15ezret adunk ki, vagy 3500-at....öcsémnek is ilyen széke volt, nagyon szerette.

2011. júl. 25. 09:34
 5/8 anonim ***** válasza:

3. vagyok. ha rám hallgatsz vársz akkor még ezzel a székkel azaz nem ülteted bele. ha nem hallgatsz rám (azaz ránk) akkor tedd bele őt.


lányomat két gyógytornász kezeli. ők mondták nekem anno hogy SOHA ne ültessem ha nem ül, ne állítsam fel ha ő nem áll fel.Persze vannak akik nem így tesznek, de én csak ezt tudom javasolni.

2011. júl. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%

egyetértek az első válaszolóval

DE: mivel ülteted annak ellenére, hogy nagyon nem lenne szabad, akkor végülis tök mindegy már, megveheted és beleültetheted a babád, nem másabb mint ha a földön/ ágyon6babakocsiban ültetnéd....

szegény babád gerincének remélem nem lesz baja :(

2011. júl. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

nem ültetem!!!Csak írtam, hogy ülni tud, de nem magától.Attól még nem ültetem, csak mikor leteszem a földre akkor megül, utána elkezd kúszni egyből.

A babakocsiban meg nincs el máshogy, felhúzza magát, de mivel be van kötve totál kiakad, ha nem tudja magát felhúzni...ezzel nem hinném, hogy ártok neki...

2011. júl. 25. 12:45
 8/8 A kérdező kommentje:
amúgy meg nem szegény a babám, semmi olyat nem csináltok vele, amivel árthatnék...
2011. júl. 25. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!