Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akik hordozzák a...

Anyukák, akik hordozzák a babájukat, el lehet ezzel kényeztetni?

Figyelt kérdés
kaptam egy kendőt és imádja, most hét hetes. A családban azt mondják, ezzel "elrontom", majd cipelhetem mindig! Akinek tapasztalata van ebben, igaz ez?
2011. júl. 25. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
El nem lesz ettől kényeztetve, de hozzászoktatva igen. Kérni fogja egy idő után. De, mint minden ilyesmi, ez is elmúlik. De az tény, hogy ami most könnyű, holnap/holnap után már nehéz lesz. Nagyszerű találmányok ezek a hordozók, de ne legyen állandóan benne, tanuljon meg máshol is aludni, főleg egyedül az ágyikójában. A mérték érték! Nekem ez vált be. Megyek valahova, akkor abban viszem, de a lakásban nem használom, mert tényleg egy idő után hozzászokik. Bár ahogy fejlődik a mozgása, jobban érdekli majd, amit maga mozog... Babára válogatja, de nem ettől lesz elkényeztetve valaki, az biztos!
2011. júl. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz elkényeztetve ha hordozod benne az én kisfiamat 3-6 hónapos koráig csak ebbe tudtam vinni mert nem volt hajlandó a babakocsiba megmaradni és amióta már tud ülni magától nagyon szépen megvan a babakocsiba, és nem kéregeti ki magát kézbe úgyhogy ezért gondolom hogy nem kényezteted el vele.
2011. júl. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igaz én mei-tai-al hordoztam, de nem lett ennek a rabja, amióta tud ülni azóta elvan a babakocsiban is, most 8 hónapos. Ha buszozok, néha még felkötöm a mei-taiba ugyanúgy élvezi, vagy ha nagyon nyűgös (most a fogai miatt) és nehezebben alszik el akkor belerakom elaltatom és be a kiságyba, de ettől függetlenül is el tud aludni.
2011. júl. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz. Ha már tud kúszni, mászni, akkor sokkal izgalmasabb lesz a világ felfedezése, mint "rajtad lógni". (Én is hordoztam a fiamat.)
2011. júl. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Itthon mert nyűgös eszembe sincs felkötni. Engem zavar a házimunkában a "pocak".

Csak utazáshoz, sétához használjuk a kendőt. Imádja, onnan nézelődni, ott csicsikálni.

Eléggé kiismertem már a lányom, ő is olyan lesz, hogy az elindulástól nem lehet majd felkötni.

6hónapos, nem kell cipelnem itthon, ha álmos cici és alszik, vagy ciróka-maróka a kiságyban, amikor unatkozik, akkor melléülök és játszunk.

A fiamat is "hordoztam" 7hónapos korától, ő csak az apját nyaggatja, hogy a nyakába vegye, velem a két kicsi lábikón jön(2éves)

2011. júl. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ugyan!

ahogy nő a mozgásigénye, egyre rövidebb időt bír majd a kendőben. úgyis lekéredzkedik.


akkor van baj, ha egész nap kendőben van, akkor nincs is alkalma ügyeskedni.

ha csak napi fél-1 óráról van szó, akkor nincs akadályozva a mozgása, viszont a lelki pozitív töltet sokkal többet ad számára.


(én akkor hordoztam, amikor elmentünk valahova és buszozni, villamosozni kellett. ő meg boldogan aludt a hasamon. itthon csak 1-2 alkalommal tettem bele, amikor megnyugtatásra volt szükség. így nem is szokott hozzá a jóhoz. most meg már olyan nehéz, hogy nem is bírom fél óránál tovább vinni.)

2011. júl. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!