Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Négy és fél hónapos kislányom...

Nittababy kérdése:

Négy és fél hónapos kislányom rágja az öklét meg az cumiját is meg az ujjacskáit és folyamatosan nyügös meg sír lehet fogzástól mit adhatok neki vagy mivel lehet elmulasztani a kelemetlenségét picikémnek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 10:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Lányom is ezt csinálta ilyen korban, de csak 7 és fél hónaposan jött ki az első foga.

Ha lázas, akkor adj neki lázcsillapítót.

Vagy adj neki rágókát, hűtőrágókát.


Itt van egy pár praktika, amit bevethetsz, ha fogzik:

[link]

2011. júl. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Timi0225 válasza:
Igen, biztosan a foga, nekem a 7 hónapos kisfiam is ezt csinálja, dehála istennek nem nyűgös.Anyósomtól kaptunk egy nyakláncot, állítólag fogzáskor jótékony hatással van a babára, 3 hónapos korától a nyakában van, nem tudom, hogy ettől-e, de mondom, nem nyűgös.Azt hiszem ilyen indiános-füstölős boltokban lehet kapni 3000Ft körül, ahová járunk úszni, nagyon sok babának és gyereknek van, mindenki pozitívan nyilatkozik róla, ha hiszel ilyenekben, próbáld ki, vesztenivaló nincs, én is így vagyok vele.
2011. júl. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!