Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 18 hónapos "nagy"tesót bevitté...

18 hónapos "nagy"tesót bevittétek meglátogatni, amikor kistesója született?

Figyelt kérdés
Nem tudom, melyik viseli meg jobban, ha nem lát engem 3 napig, vagy ha apa őt vonszolja haza a kórházból, én meg maradok bent a picivel? Egyáltalán vonszolni kell haza, vagy már megérti, hogy anya+baba maradnak?
2011. júl. 26. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nem vinném be a nagytesót. Az én lányom 22 hónapos volt, mikor kistesója született, és biztos vagyok benne, hogy nem értette volna meg, miért kell neki hazajönnie.

1-2-szer kérdezte, hol vagyok, mama-Apa-keresztapu elmagyarázta, hogy hol, és kész, ment az egész napos játék tovább. Úgy gondolom, engem jobban megviselt a távollét, mint őt. :-(

Viszont én már tudatosan készültem az elválásra úgy, hogy fél-egész napokat más vigyázott rá.

2011. júl. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Már 2 éves volt, de nem jött be, inkább telefonon beszéltünk. Neki is, nekem is könnyebb volt így. Tesómhoz bement a fia, aki már 3 éves volt, és volt is sokat nagyszülőkkel, de nagyon megviselte, hogy anyja ott maradt még pár napot az öcsivel. Nem is indult, (szerintem részben emiatt) jól a kapcsolata az öcsivel, mert féltékeny volt, és bántotta :(
2011. júl. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is nemrég hasonlót kérdeztem, mostanában én is ezen agyalok, nekem 21 hós lesz akkor, még mindig nem tudom hogy legyen.Ötletet nem tudok , én szeretném ha bejönne, párom úgy gondolja az jobban megviselni nehéz.

De jó egészséget és sok boldogságot nektek.

2011. júl. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
bevite a párod, nagy tesot szülés után hozzád?
2022. máj. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én pár hete szültem, van egy 20 hónapos kisfiam, de már az elején tudtam, hogy inkább ne hozzák be, pedig nagyon hiányzott. Egyrészt nem akartam, hogy valamit elkapjon a másik pedig, hogy én is kiborultam volna, és ő is, ha utánna nélkülem megy haza.
2022. máj. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia,

Igen, behozta a nagyobb lányomat hozzánk. Az ég világon semmi nem volt. Sem ő, sem én nem sírtam :)

Neki a kisbabánál és tőlem sokkal több érdekes dolog volt ott: padok a folyosón, lépcsőház (mi földszintes, kertes házban lakunk), a parkoló, stb :D

Szerencsére akkor járt először kórházban.


De amúgy ez egy olyan régi kérdés, hogy a nagy már 12 éves múlt, a kicsi pedig augusztusban tölti a 11-et :)

Szalad az idő.

2022. máj. 3. 06:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!