Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy ne "kapassam" el a gyereket?

Hogy ne "kapassam" el a gyereket?

Figyelt kérdés
6 hetes a babám,de úgy érzem el kapattam már most.Sajnos elég rossz alvó,napközbe nagyon nyűgös nem is nagyon alszik csak 10 perceket(éjszaka már szerencsére jobban alszik).Sokat hisztizik(szinte egtész nap),pedig meg van etetve,tiszta a pelus,és nem is a hasa fáj mert azt a fajta sírását megismerem.Próbálkoztam már azzal hogy ha sírásba kezd nem veszem fel,pont azért hogy ne kapassam el de annyira sír szegény hogy már szinte el lilul a kis arca,és akkor már nem tudom tovább sírni hagyni,így felveszem.Épp ezért lett talán már most elkapatva,mert egész nap kézbe lenne,ha leteszem újra rákezd. Foggalmam nincs mit csináljak.Akinek valami ötlete,vagy tapasztalata van a témába kérem segítsen!
2009. ápr. 5. 21:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk is ugyan ez volt az elején és szintén csökkenni kezdett a tejem. Akkor a védőnő azt mondta, hogy enni márpedig kell, azt az öt-tíz percet kibírja a baba, még ha sírdogál is. A nap többi részében pedig szintén a vállamon vagy az ölemben "relaxált", mert nem aludt igazán, csak félig nyitott szemmel pihizett és ha megpróbáltam letenni, jött a nagy sírás. Én megfogadtam a védőnőm tanácsát és a mai napig van tejem (lassan 6 hós a picikém), a kezdeti sírást szépen kinőtte és egész sokat elvan egyedül, ma már meg tudom csinálni mellette a főzést-mosást-takarítást. Tényleg nem aggódj és nyugodtan szeretgesd jó sokat, meghálálják!
2009. ápr. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Szio!


Nekunk az valt be hogy mikor letettem egybol melle fekudtem , es az arcahoz oldara tettem a kezem eleinte sirt de mind hosszabb idott volt igy mellettem kb 1 het volt szepen el is aludt , aztan fogtam egy textil pelust vagy puha takarot es azzal egyutt tettem oda a kezem idovel mar csak a pledje vagy a pelus volt ott kb 3 het alatt teljesen megszokta ugyhogy siker!

azota nincs vele igy gond ha almosodik fogja a pledjet es huzza az arcahoz, mostmar 7 es fel honapos.

probald ki nekunk ez nagyon bevalt en a dedimtol tanultam.

2009. ápr. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Úgy tűnik, sok kisbaba sírós az első hónapokban. az én kisfiam is közéjük tartozott 2 hós koráig. Én nme foglalkoztam semmivel, csak vele. Ha sírt felvettem, és nappal aludni is sokszor kézben aludt, mert mihelyt letettem felébredt és sírt. Éjjel nem volt gond, letettem és egyből elaludt. Ha olyant csináltam, ohgy nem tudtam kézben fogni, akkor beletettem a babahordozóba. 15-20 percig elvolt benne. Próbáld ki, védőnőm szerint azért szeretett benne üldögélni, mert körbeölelte a hordozó, és ez az anyaméhre emlékeztette.

2009. ápr. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Na akkor úgy néz ki nem vagyok egyedül ezzel a problémával.A hordozót én is próbáltam nekem is egy 10 percig kb el van benne,de aztán sír.Remélem idővel tényleg egyre jobban el lesz egyedül is egy kicsit.

Köszi a válaszokat erőt adott :)))

2009. ápr. 6. 09:29
 15/15 anonim ***** válasza:
vegyél egy hordozókendőt!
2009. ápr. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!