Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 és fél hónapos kislányomnak...

9 és fél hónapos kislányomnak szeretnénk autós gyermekülést vásárolni. Melyiket válasszuk Pierre Cardin ps288, vagy Baby Point Zenith? Segítséget és tapasztalatokat várnék!

Figyelt kérdés
2009. ápr. 5. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:
szia! Biztos fogsz kapni olyan válaszokat, hogy jók, de én nem venném egyiket sem,mintahogy nem is vettem a lányomak, és most lepontozhattok, de gagyi kinai mikndkettő. Sajnos a munkámból kifolyólag láttam ripityára tört ilyen üléseketet, és benne sérült gyerekeket.
2009. ápr. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Első válaszadó: megírnád, hogy melyik típust tartod biztonságosnak?
2009. ápr. 6. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igaza van az első válaszolónak!! Az ilyen tizen-huszon ezres gyerekülések olyanok is. Mi a Baby Comfort gyerekülést vettük, ami 90 fokban kifordítható, így sokkal könnyebben tudom beültetni a kisfiamat.
2009. ápr. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sajnos anyagi körülményeink nem engedik, hogy 50-60000Ft-os gyerekülésre költsünk, ugyanis két db kell nekünk. Csak ilyen oknál fogva nincsenek százezreink gyermekülésre, meg amúgy sem minden nap használjuk. De azért köszi a válaszokat.
2009. ápr. 6. 09:50
 5/10 anonim ***** válasza:

Második vagyok: megnéztem a Baby Comfortot, amit a másik válaszadó javasolt és nem sokkal drágább pl. a Pierre Cardinnél. Újonnan 27900-ért árulják a Comfortot, a Pierre C-ra meg keresés alapján 24900 Ft körül dobott ki. És ez a Comfort újonnani ára. Ha pedig megveszed Vaterán, Tesz-veszen, akkor gondolom még olcsóbb. Érdemes a baba boltokban is érdeklődni, mert sokan beadják bizományba az alig használt dolgaikat és jóval olcsóbbak, mint a vadonat új, de minőségben ugyanott van, mert ezek a baba holmit ált. nincsenek kihasználva. Amúgy én is egyetértek veled kérdező, mert ha valaki nem használja csak néha napján ezt az ülést, szerintem sem kellene darabonként 50-60 ezret kiadni érte, de ahogy látod, csak pár ezerrel drágább az általad említett márkánál. Meg az sem mindegy, hogy hol veszed, láttam már ugyanarra az árura bababoltonként 8-10 ezeres árkülönbséget ilyen tételnél.


[link] - ezt interneten is megrendelheted


Összehasonlításképp: [link]

2009. ápr. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A második én vagyok és én vettem a Baby Comfortot. Kedves harmadik válaszoló, valamit nagyon elnéztél mert 85.000 Ft a gyerekülés. És a Brendonban vettük, szóval nézdd meg a honlapjukat nem huszonakárhányezres, mint írtad. Valamit nagyon elnéztél!!!!!!!!
2009. ápr. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Te a harmadik kommentet írtad, én a másodikat. Ettől még nem kell ötezer kérdőjelet tenni a mondat végére, mintha csak neked lehetne igazad. Nézd meg, amit belinkeltem. Lehet, hogy nem az a márka, amiről te beszéltél, de a neve Comfort, persze ez lehet általános, mivel gondolom sok Comfort fantázianevű termék van különböző gyártóktól. Legyél boldog a 85 ezer Ft-os gyereküléseddel, attól semmivel sem leszel jobb, hogy másokkal így beszélsz. Egy felkiáltójel is elég egy mondat végére, abból is ért az ember.
2009. ápr. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Én csakis olyat vennék és vettem, mi törésteszttel rendelkezik. Mást nem is engednék forgalomba, ugyanis lehet, hogy a Pieerenek is van, csk nem lehet találni sehol és szerintem az hogy rá van irva, hogy made in china mindent elárul. A vaterán és a teszveszen tényleg lehet negyon jókat és olcsókat találni.

Kedves kérdezö, inkább nézdd meg ezeket és inkább vegyél egy jobb minőségü használtat, mint egy gagyi kinait.

2009. ápr. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves válaszoló, hogy te milyen bunkó vagy. Nem tudom, hogy beszélek, mert semmi rosszat nem irtam, csak annyit hogy elnézted, és én írtam rosszul a nevet, mert Bébé Comfort. Bocsi. És a sok kérdőjel csak a nyomaték kedvéért van, de én is kívánom neked, hogy te is légy boldog!

Már ezért van néha elegem ebből az oldalból, mert vannak itt ilyen emberek.

2009. ápr. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Még egyszer is köszönöm a válaszokat, de nem szerettem volna, hogy a kérdésemből vita kerekedjen. Végül is rendeltem Baby Point márkájút, az etetőszékünk is ez a márka és nagyon meg vagyok vele elégedve, ha kínai, ha nem.

Ja, a kínai árukról még annyit, hogy a márkás cipőket, amik üzletben vásároltak (Puma, Nike ), is rá van írva, hogy Made in China. A vaterán, és teszveszen is nézegettem, de mint írtam kettő kell, és ha lehet egyforma mert ikrekről van szó, nem szeretném, ha később ebből nézet eltérés, adódna, mert nem egyformák az ülések. Azért még egyszer is köszi a tippeket.

2009. ápr. 7. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!