Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak? 8 hós kislányom...

Mit csináljak? 8 hós kislányom két napja felállt, na azóta napközben nem alszik magától. Hogy altassam mindig feláll?

Figyelt kérdés
Nem tudom elaltatni,segítsetek.Mindig úgy aludt,puszi letettem kiságyába,kijöttem, kicsit még magyarázott és elaludt.Most meg csak sír ha lefektetem,vagy feláll,de akkor meg nem alszik.Estékkel még nincs gond.Apa elringatta tegnap de ehhez nem akarom hozzászoktatni,humánus megoldás?
2009. ápr. 6. 07:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor tedd le aludni, mikor már nagyon álmos, és semmi nem jó neki. Én is ezt csináltam, mert a lányom szinén ugyanezt csinálta. Eleinte még igy is ringatni kellett, de mikor már nem voltújnonság a felállás szépen visszatért minden a régi kerékvágásba. Azóta megint magától elalszik.
2009. ápr. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindig úgy teszem le mikor már álmos,ilyen még nem volt és tanácstalan vagyok,csak sír,amit én nem tudok hagyni.Sohase sírt így,sőt.Akkor van remény hogy majd újra alszik egyedül vagy hogy bennt vagyok vele?De addig mit tegyek?tegnap délelött aludt egy picit és kész,bírta estig,de neki még ez kevés nem?
2009. ápr. 6. 07:32
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én kislányom is ezt csinálta de azért mert előbb tudott eállni mint ülni. Tehát felállt de nem tudta, hogy hogyan kell az állásból visszajutni a földre. Ez egy hétig ment, hiába mutattuk hogy hogyan kell leülni. Aztán egyszer csak rájött magától és onnantól minden ment a régiben. Annyira élvezi az új tudományát, hogy képtelen aludni. Nem kell különösebben tenned semmit. Mi nem kapkodtuk ki mert ő is magától aludt el mindíg. Bementünk lefektettük de újra felállt. Ez egy hétig ment aztán vissza állt a rend. Addig meg kitartás. 11 hós kislány anyukája
2009. ápr. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi csajok a válaszokat,kitartok.De ő bírni fogja?Mert nem alszik?Tegnap 2 órán keresztül altattam,aztán már nem bírtam úgy sírt kivettem,gondoltam egyszer csak "elájul"nem ő estig bírta sőt egy angyal volt.De még az ovisok is alszanak,nem egy 8 hónapos.
2009. ápr. 6. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!