Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Torokgyulladás mennyi idő...

Torokgyulladás mennyi idő alatt gyógyul meg, és mit adtok rá?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 6. 08:19
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem a torokgyúszira antibiotikumot ad az orvos. Legalábbis a keresztlányomnak azt adott.
2009. ápr. 6. 08:25
 2/6 A kérdező kommentje:
De hát még mi csak 6 hónaposak vagyunk, szerintem ilyen kicsiknek nem adnak még antibiotikumot.
2009. ápr. 6. 09:02
 3/6 anonim ***** válasza:
De adnak, ha szükséges
2009. ápr. 6. 09:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem muszáj antibiotikum,mi Sinupretet kaptunk rá ami homeopátiás.Teljesen jó volt neki,meggyógyult tőle.

Akkor volt 8 hónapos a kisfiam!A javulásnak 3-4 napon belül jelentkeznie kell!

2009. ápr. 6. 09:56
 5/6 tilka válasza:

tényleg nem muszáj antibiotikum. A legtöbb torokgyulladás vírusos így nem is hatna az antibogyó. A kisfiam négy éves a ősz vége óta folyamatosan beteg ő is csak köptetőt kapott (mivel nagyon köhög) előtte mindig csak sinupretet mikor kisebb volt, vagy nem húzódott el a köhögés.

jómagam több hónapja kapom el az egyik torokgyulladást a másik után eddig még semmit nem kaptam rá a gégésztől. Igaz mi frankón egymásnak dobáljuk a vírust.

2011. jan. 24. 17:05
 6/6 tilka válasza:
ja az előzőt még kiegészíteném azzal, hogy hívd csak ki a dokit - vagy menjetek el. Nekünk ilyen kis korban, csak orrcseppet és mellkasra kenhető mentolos balzsamot írt fel semmi mást.
2011. jan. 24. 17:07

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!