Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet biciklizni a...

Mikortól lehet biciklizni a babával?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Amikor már tud ülni biztonságosan.
2011. júl. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amikor már hosszabb ideig is tud önállóan ülni. Az én lányommal először 9 hónaposan indultunk útnak.. Akkor lett végre jó idő.
2011. júl. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az én kisfiam elmúlt 6 hónapos. Ül, több percig is képes ülni stabilan, ha esetleg meglát vmit, ami neki tetszik, akkor fordul hasra és kúszik érte. Nem tudom, hogy lehet-e már ültetni bicikli ülésbe. A babakocsiba is sokszor ül, mert csak úgy tetszik neki
2011. júl. 26. 21:43
 4/8 anonim ***** válasza:

6 hónaposan még biztos, hogy nem vinném bicikliülésben.

Akkor lehet, ha önállóan fel tud ülni és akár fél-1 órát is képes megülni anélkül, hogy elfáradna.

Ez biztos, hogy 8-9 hónapos kornál hamarabb nem fog elkövetkezni.

Az én kisfiam 9 hónapos, még nem tud hosszabb ideig megülni és felülni is csak kapaszkodva tud, így nekünk az idei nyár kimarad biciklizés szempontjából, mert utána már jön a rossz idő, majd jövőre bepótoljuk!

2011. júl. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kisfiam 8 hónapos mult de még csak egyszer mentünk el a boltig,az oda-vissza 10perc..Pedig már stabilan ül-illetve egyedül ül fel mszásból! Én azért nem megyek vele többet mert elaludna még:)
2011. júl. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szia

a decathlonban vásároltunk állítható gyermekülést, ami sokkal kényelmesebb mint a sima. ha elalszik benne, csak hanyatt dönti (majdnem 45fokban kb). 6hós kortól ajánlották. HAMAX SIESTA

7hónaposan mentünk vele mert az édesapja nagy bicós így mi is csatlakoztunk. javaslom hogy egyből ne nagy távokat tegyetek meg ha szeretnétek, hisz minden új lesz neki. az ülés, a bukósisak, minden :) nekünk nagyon szeret utazni, Velencei-tó kört már tettünk meg együtt, persze mindig megálltunk, evett, ivott, játszott. de van olyan hogy nincs kedve akkor 1óra tekerés (nekünk!) elég.(oda-vissza)

kérjétek szakember véleményét sportboltban ill bringa boltban mert a bababoltokban nekünk semmit nem tudtak segíteni- jó bicózást :) 8hós kislány anyuja

2011. júl. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi jártunk Dévényes gyógytornára és ott kértem ki a gyógytornász véleményét. Az én kisfiam 9 hónaposan ült csak meg egyedül, és onnantól vittem is bicajjal. Hátra szerelhető, dönthetőbe. Korábban csak az előre szerelhető "baba" bicajülésbe tudtam volna vinni, de annak ellenére, hogy nagy bicajos vagyok, sajnáltam volna azt is megvenni rövid időre. De 9 hónapos korától rendszeresen bicajozok vele hosszú távokat is. Én is csatlakozom az előttem szólóhoz, hogy kérd ki a bicajboltban az eladó véleményét, mert évről-évre jobb, praktikusabb üléseket lehet kapni. A sisak az viszont fontos a babára.
2011. júl. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 törzsmókus válasza:
Attól függ, milyen biciklivel 🙂 Bakfietsbe (teherbiciklibe) tett Maxi-cosi (autóba is való) babaüléssel már egészen kicsi korban, jóval az ülni tudás előtt
2022. júl. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!