Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, hogy haladtok a...

Anyukák, hogy haladtok a húsvéti nagytakarítással, a baba mellett?

Figyelt kérdés
Ma kicsit idegrohamot kaptam,mert nagyon beprogramoztam a hétre a húsvéti nagytakarítást,és ettől olyan ideges lettem,mert ugye baba mellett ez nem megy úgy,aztán odáig jutottam,hogy nem csináltam semmit,megfőztem,és kimentünk a jó levegőre.Már nem is érdekel,utálom ezeket a kötelező ünnepeket,és mi van ha nem ragyog az ablakom.Tudom ez csak hiszti de ma nagyon kijött rajtam.Ti haladtok otthon ilyenkor?
2009. ápr. 6. 15:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én szó szerint semmit sem csináltam! Nálunk öntisztul a ház!;) bár holnap lehet hgy beteszem a kenguruba és kicsit takaritok, mert kezd kupi lenni. Nincs el egyedül, sirni meg magába ugysem hagyom, szóval ...fúúú.
2009. ápr. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

szia.

en az ablakot megpucoltam a multhonap mar de majdenem 2 hetig tartott mert a kicsilany nem hagyott mast nem fogok csinalni minden nap megcsinalom a napi takaritast port torolok hajnalban a fuggonyok ki vannak mosva es masra sajna nincs idom akinek nem tetszik ne nezze nincs kupi rend van jo minden nap fel kell soporjek mossak es csak szombaton tudok porszivozni mikor itthol van a ferjem mert a miszisz fel a hangjatol es ordit ha nincs vele senki. minden jot .es boldok babazast.6 honapos kislany anyukaja

2009. ápr. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
ÁÁÁÁ.. nem is erőltetem. Persze nekem is be van osztva a hét összes napja és biztos én is besokallok, de tudod mit, nem érdekel. Süt a nap, van egy gyönyörű egészséges gyerekem, a többi meg nem érdekel.. de könnyű így leírni :D de azért próbálok erre gondolni. Lazíts!
2009. ápr. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én egész jól, bár én hajnalban kelek, mikor a pöttöm még alszik, igy minden nap megtudok csinálni ezt azt, de én már a múlt héten nekiálltam, mert sejtettem, hogy nem lesz egyszerű, pláne, hogy itt a jóidő és egész nep kinn kell lenni vele.
2009. ápr. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Előző anyuka tök ügyi vagy!!!!
2009. ápr. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
6hetes anyuka:sehogy nem haladok es nem is fogok,a babam az elso,egyebkent annyira tiszta egy kisgyerekes csalad amennyire az atlagos higenia megkoveteli,szoval,engem kicsit sem idegesit akar az hogy az utcabol estleg egydul en vagyok aki nem pucol pl:ablakot!!!Emiatt szerintem ne idegeskedj...lesz meg idod takaritani,inkabb pihenj,vagy legyel a babaddal,kicsit se erezd ugy,hogyha nem csinalod a megsokott unnepi takaritast kevesebb vagy,esetleg rossz haziasszony!!!
2009. ápr. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A ház egyik fele készen van, de attól tartok, hogy mire a végére érek, szinte kezdhetem is elölről. Sajnos a kisasszony 3 napja szinte 10 percig se bírja nélkülem, hiába vannak vele a tesók, ha a suliból hazajöttek, így elég lassan haladok.. lehet, hogy lesz, ami húsvét utánra marad :)))
2009. ápr. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én egyszerűen megoldom, nem csinálok nagytakarítást.

Napközben a szokásos rendrakás, mosás, mosogatás, főzés. Apa hazajön közös kaja, utána ki a jó levegőre. Hétvégén elmegyünk itthonról kirándulni, hétfőn pedig anyuéknál várjuk a locsolókat.

2009. ápr. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Na ezért pörgök én most ezerrel. Még csak 35 hetes pocis vagyok és míg a nagyfiam oviban addig én vikszolok...Épp ma állított le a védőnőm:D Tudom hogy a következő ilyen roham maximum karira fér bele:D:P:D:P Sztem tényleg ne csináljatok ebből ügyet hogy esetleg husvétra nem csillog villog az összes ablak...akinek nem tettszik beállhat segíteni...idővel meg ki fog alakulni minden,és ragyogni fog az egész ház:D:D Egyébként meg a picurok boldogsága nem ettől függ,és jobban értékelik ezt a csodaszép időt az udvaron vagy séta közben:D Végre itt a tavasz!!! kellemse husvétot mindenkinek:D
2009. ápr. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
3 szoba kész de a többi lehet hogy marad pár hónapot :)) hiszen a levegözést választom inkább ! :0
2009. ápr. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!