Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek HA-s tápszert írt fel...

Akinek HA-s tápszert írt fel az orvos tejérzékenység miatt ott milyen vizsgálatok voltak? Miből derült ki hogy tejérzékeny a baba?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 6. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak azoknak írnak HA-t akik már bizonyítottan tejérzékenyek. Az én lányom újszülöttől 6 hós koráig azt ivott "megelőzés" szempontjából. Mivel egyáltalán nem volt tejem. Mostmár 2 éves és iszik tehéntejet is , nem érzékeny. Szóval a nagyon piciknek óvatosságból is adhatnak olyat.
2009. ápr. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk semmiféle vizsgálat nem volt, tulajdonképp amiatt iszik, mert koraszülött. Inkább csak megelőzésképp kapjuk 1 éves koráig.
2009. ápr. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom kiütéses lett a rendes tápszertől, ezért írta fel a doktornénink a Ha-t, és még mindig adom neki, pedig már 1 éves.
2009. ápr. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a ha-s tápszerek hipoallergének.. az én babámnak eleve ilyet írtak fel a kórházban, nem vizsgálgatták nagyon.
2009. ápr. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk születése óta óvatosságból HAs tápszert kap.

10 hós volt, amikor új dokinőhöz kerültünk, ő megkérdezte, hogy allergiás-e valamelyőnk, hogy a babának HAs tápszert írtak. Én laktózérzékeny vagyok, és erre azt mondta, hogy akkor marad 1 éves korig a HAs tápszer.

Mostmár 1 hónapja rendes tejet kap, szerencsére semmi baja.

2009. ápr. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok

Még annyit mondott, hogy amelyik baba érzékeny, vagy allergiás, annak 3 éves koráig támogatottan lehet kiírni a HAs tápszert.

2009. ápr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha van a családban bármilyen allergia, akkor is H.A.-s tápszert írnak fel.
2009. ápr. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!