Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon elkezdett kisbabám...

Nagyon elkezdett kisbabám szenvedni a fogzás miatt. Nektek mi vált be? Mit használtatok, és hogyan alkalmaztátok? Mennyit/ hányszor egy nap?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy rengeteg ilyen kérdés van, mégis feltettem. remélem érkeznek hasznos válaszok.
2011. júl. 29. 09:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Dentinox gél, amit napi 3x lehet. Esténként Nurophen vagy Panadol.
2011. júl. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
első vagyok. Így a Nurophent akár 6 napig is adom, mivel csak napi 1x kap.
2011. júl. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Dentinox gél alvás elött(délben és este)Valamint este adtam neki viburcol kúpot.1x 1x kapott nurofent,de azt nem tanácsos hosszú ideig adni,és nekünk volt hogy egyszerre 4 fog jött,aztán amikor azok kibújtak,jött a következő 3-4.Főztem neki kamilla teát is.
2011. júl. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ha adod neki 6 napig, utána mennyi szünetet tartasz, mielőtt újra adnád?
2011. júl. 29. 09:39
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha egy gyógyszert huzamosan adtok akkor megszokja a szervezete és ha esetleg lázas lesz akkor nem fog használni semmit,meg a májnak sem tesz jót.Nem akarlak megbántani titeket,ez csak az én véleményem mint gyógyszertári asszisztens.Vannak homeos szerek is.A viburcol is gyógynövényekből áll.Még ha hat nap után tartasz is szünetet,hogy tisztuljon a szervezet,aztán újra adod neki akár hat napig,azzal hosszú távon lehet ártasz.Lehet hogy eltelik 4-5 hónap mire kibújnak a fogai,vagy akár több is.Érzéketlen lesz a fájdalomcsillapítóra.De a ti gyereketek.Tényleg nem okoskodni akarok.Egyszer egyszer oké ha adsz neki,én is adtam,de nem ennyiszer.
2011. júl. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben felváltva adtam a Nurophent és a Panadolt. De sosem kellett 5-6 napnál tovább adnom, sőt elég volt 4 is. Nekünk a Homeos gyógyik nem jöttek be, ugyanúgy üvöltött a fájdalomtól.
2011. júl. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

09.49

Bocs,hogy belekérdezek,de mi is fogfájástól szenvedünk.Én a viburcol kúpot adom.De azt sehol nem találtam,hogy ezt meddig lehet adni???Gondolom Te tudod ha gyógyszertári asszisztens vagy!Előre is köszi.

2011. júl. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A viburcol kúpot lehet használni nyugodtan több napon keresztül is? Örülök, hogy leírtad a véleményed és igazad van. Köszönöm!
2011. júl. 29. 10:41
 9/12 anonim ***** válasza:
Kell 3-4 nap mire hat.De nyugodtan adhatod amég nem fogy el.persze ha látod hogy átbújt a foga akkor nem muszáj adni.
2011. júl. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Dologél. Bekened neki és 5 perc múlva nyugi van. Még az íze is jó. Az én lányom már a bekenés után csendben van, mert szopogatja a gélt. 13hós anyuka
2011. júl. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!