Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adtok fluort babátoknak?

Adtok fluort babátoknak?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 6. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, minek kellene?
2009. ápr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem
2009. ápr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, nálunk a csapvíznek elég alacsony a fluor tartalma (0,3mg/l), így adok, de csak 1x1/4 mg-ot. 1 éves a kisfiam kb. 1 hónapja adom.
2009. ápr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekünk a dokinő felírta a tablettát, napi egyet.

Hát nem tudom, sok jót és rosszat olvastam róla.

A lényeg az, hogy ha adsz neki fluort, akkor a fogkrémnek fluormentesnek kell lennie, különben "túladagolod" és pont az ellenkezőjét éred el vele.

1 éves a kisfiam, 2 hónapja kapja a bogyót, a fogát csak sima vízzel mosom.

2009. ápr. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Soha nem adtam egyik gyerekemnek sem, a picinek se fogom. A nagyoknak így is szépek, egészségesek a fogaik, pedig már tinik.
2009. ápr. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is adok neki /zymafluort/! De lehet hogy abbahagyom inkább!
2009. ápr. 7. 08:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert 5 válaszból csak 2-en adunk? 3.vagyok. Valamiért csak elkezdted adni a babádnak? Biztos utánajártál, hogy nálatok mekkora a víz fluortartalma.
2009. ápr. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!