Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg igaz? A gyerekorvosunk...

Tényleg igaz? A gyerekorvosunk azt mondta nyugodtan altassuk a bébinket ami ágyunkba.

Figyelt kérdés
Mert nagyon hasfájós és csak ez nyugtatja meg,szeretünk vele alukálni,de késöbb félek olyan lessz mint én ami azt jelenti,hogy mindig Anyuék ágyába kötöttem ki és ez nekem sem volt jó így visszaemlékezve mert egy éjszakát nem aludtam egyhuzamban és ez reggel meg is látszott rajtam.Én kérdeztem,de akkor késöbb már végképp nemakar a kiságyba menni mit tegyek majd,mire ő azt mondta legyek nyugodt mert mikor elmulik ez a korszak akkor a picurink is nyugodtabb lessz és menni fog az elalvás a helyén.Nagyon szeretném,hogy így legyen ahogy az orvos mondta,de picit kételkedek.8hetes a Mindenünk:)és azt mondta még kb egy hónap ez a hasfájós korszak.
2009. ápr. 7. 09:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig ki mit írt. Én aláírom, hogy biztos jó a babának, hisz testközelben van az anyukája, de én nem aludtam a babámmal. Soha semmi problémánk nem volt ebből, kiegyensúlyozott, nyugodt az 1 éves kisfiam és imádjuk egymást. A másik, amiért utálni fogtok, de sokesetben a kényelem is nagy szerepet játszik abban, ha veletek alszik a baba nem? 1-2-3x persze elmegy, volt, hogy hajnali szopi után velünk maradt a bébi, vagy ha beteg volt, de aztán visszatettük az ő helyére és neki is nyugodtabb volt, hisz így szokta meg. Minden szokás kérdése, ha melletted szokja meg, nem fogja tudni, egy idő után miért teszed külön?
2009. ápr. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!