Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Háromhetes kisbabák igénylik...

Háromhetes kisbabák igénylik a foglalkozást? Játékra gondoltam.

Figyelt kérdés

Kisbabámon két napja észrevettem, hogy nem csak szopi és alvás igénye van, hanem fent van még kb. egy órát. Sajnos az internetes oldalakon hónapokban van meghatározva a fejlődésük, így nem tudom, hogy miket lehet vele játszani.

Már járunk sétálni is. Persze, mert zöldövezetben lakunk.


2009. ápr. 7. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Túl sokat még nem lehet vele kezdeni, túl pici még. Beszélj hozzá minél többet, ha ébren van.

Grat hozzá :)

2009. ápr. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Semmi különös játék, persze idézőjelben, mert a legjobb, ha énekelgetsz neki, és rengeteget kell hozzá beszélni. Ami épp az eszedbe jut. Én is így csináltam, és a babám nagyon hamar elkezdett gügyögni, nem volt még 2 hónapos. Imádják az anyuci hangját, legyen az ének, mese, mondóka vagy a napi történések. Játszani még a szó szoros értelmében nem tud. De ügyi baba, az enyém evett-aludt 3 hetesen...na de most már...:)

3 hós csajos anyukája

2009. ápr. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: van egy könyv, Anya taníts engem a címe, és ott le van írva minden hónapra a játék, az elsőre is, amibe benne a 3 hetes tartomány. Ajánlani tudom nagyon
2009. ápr. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom négy hetes, és ő is egyre többet van fennt. Én beszélni szoktam hozzá sokat, és már ő is gőgicsél, meg nevet nagyokat.
2009. ápr. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké! Köszönöm, megnézem ezt a könyvet.
2009. ápr. 7. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!