Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretnénk most tavasszal...

Szeretnénk most tavasszal BP-en "kirándulni" 2 éves lányunkkal. Mit érdemes megnézni?

Figyelt kérdés
A Tropicariumot gondoltam, mert imádja a halakat. De még valami mást is meg kellene nézni, ha már felmegyünk. Mi az ami egy 2 évest érdekelhet?
2009. ápr. 7. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
állatkert! mezőgazdasági muzeum, term.tud. múzeum (sok kitömött állat van meg jól meg vannak csinálva képleg biztos érdekli) libegő, városligeti tó (ott a mezőgazd. múzeum mellette) szabadságszobor mellett felmenni, vidámpark.
2009. ápr. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Állatkertet nem akarom, mert az egész napos program lenne. Meg a Tropicariumban is lesz elég állat. Már több állatkertben voltunk, de mindig a halakat imádta legjobban.

2009. ápr. 7. 12:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem egy Margit-szigeti séta is jó ötlet lenne utána, mert ott van halastó (ha már ilyen halkedvelő :). Nagyon szép, sok aranyhallal.

2009. ápr. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a Közlekedési Múzeumot is tudom ajánlani (apukám mesélte, hogy engem is kb. 2 évesen vittek oda és imádtam), én elvittem a másfél éves fiam és ő is rajongott érte.
2009. ápr. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A János-hegyi Kilátó is nagyon szép, kényelmes sétával elérhető.
2009. ápr. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!