Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6hetesek vagyunk nem nagyon...

ÉVI-Zéti kérdése:

6hetesek vagyunk nem nagyon szeret hason feküdni? Jobb-bal hanyat szeret aludni mindig más helyzetbe teszem .

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem értem mi a probléma? Úgy tudom a hason fekvés nem egészséges pici babák számára. Miért baj, ha nem szeret hason aludni? Nem mindenkinek jön be. Az én fiam meg csak úgy tudott aludni nyugodtan, a lányom meg abszolút nem szeretett hason aludni.
2011. júl. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nem baj. Sőt, piciknél még veszélyes is lehet, mert ahogy mozdítani a kis fejét, esetleg belefúrja a matracba. Kisfiam 4 hós koráig utált hason lenni, aztán magától rájött hogy jó dolog. Ez akkor volt amikor hasra fordult.
2011. júl. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj,az én lányom csak akkor szerette meg a hason fekvést,mikor már magától hasra tudott fordulni:)


Üdv:5 hós kislány anyukája

2011. júl. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az én lányom most 1 éves és ő se szeretett hason feküdni soha. Aztán, ahogy rájött a forgás örömére, hasonfekve nézi a tévét! :) Ne aggódj, mindent tud ő, hogy mit mikor akar csinálni.
2011. júl. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!