Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen rugalmas hordozókendőt...

Milyen rugalmas hordozókendőt válasszak 5 hetes babámnak? (nézzétek meg légyszi a képeket) Ezek ugyanolyan hordozók? Melyik a legjobb? Első baba, első hordozás :-)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Ezek közül melyik a legjobb?


2011. júl. 30. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem a 2 dik, és 5 dik jött be leginkább a többi béna :)
2011. júl. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Nandu kendő jó, de nem rugalmas kendő. Nagyon be kell gyakorolni rajta a kötést, de ha azzal megvagy, akkor azt újszülött kortól, akár 3 éves koráig is tudod használni. Szerintem csak újszülötteknek valót nem éri meg venni, mert 3-4 hónap és kinövi. Én ajánlom még a Mei tai-okat. Könnyebb kötni őket, viszont nincs annyi lehetőséged, mint a hordozókendőknél.

Én nanduval kezdtem- újszülöttemnek tökéletes volt. Aztán 9 hónaposan váltottam mei tai-ra. Nekem mindkettő bevált.

2011. júl. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

ÉS ez?

[link]

2011. júl. 30. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!