Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a jobb? A bili vagy a wc?

Melyik a jobb? A bili vagy a wc?

Figyelt kérdés
Elég tanácstalan vagyok, mert 2és fél éves lánykám nem akarja a pelust, de még hozzá se kezdtünk a szobatisztaságra való szoktatáshoz. Melyik a jobb, Nektek mi vált be, és miért? Wc szűkítő, lépcsős vagy fellépős wc szűkítő, hagyományos, egyszerű bili, vagy a Fisher Price-os zenélő bili, amit utána wc szűkítő+fellépőként lehet használni? És mennyi idő után vegyem le a pelust a délutáni, majd az esti alvásokhoz?
2009. ápr. 7. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi másfél évesen tettük látható helyre a bilit, de egy jó ideig semmi nem történt, nem is erőltettük igazán, csak azért, hogy mégis lássa, szokja. Nagyon sokáig használtuk aztán a bilit, még ovis korban is, tehát 5 évesen is, de ha éppen úgy tartotta kedve a lányaimnak, akkor használták a wc-t, de a szűkítőt ritkán. Ez mindenkinél más szerintem. Én nem vagyok híve a zenélő biliknek, de ki tudja. Nekünk egy egyszerű Graco bilink volt, már 8 éve megvan, még a kisfiamnak is jó lesz. Nálunk is így 2 és fél évesen kezdődött igazán, hogy amikor jött a nyár, akkor egyre többet voltunk kis pólóban, bugyiban, ha be is folyt egy pici, nem tragédia. Pár hónap próbálkozás biztosan lesz, nálunk éppen 3 éves korra lettek szobatiszták, mentek oviba, ott már nem volt gond, talán egyszer volt egy kis baleset.
2009. ápr. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! a wc,gondolj bele,mennyivel egyszerübb rögtön arra szoktatni,mint előbb bilire aztán wc-re.

Meg miért ülne a bilire,mikor apa meg anya is a wc-re megy

2009. ápr. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszi a válaszokat! Tegnap megpróbáltam rárakni a wcre, de úgy félt, hogy remegett, szóval marad a bili. Kár, mert tényleg egyszerűbb lett volna!
2009. ápr. 8. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!