Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet baja a sok sírástól?

Haramia kérdése:

Lehet baja a sok sírástól?

Figyelt kérdés
3 és fél hetes babám hasfájós, ezért délutánonként van, hogy 3 órát is keservesen sír megállás nélkül. Igyekszünk enyhíteni meg kezelni a problémát: büfiztetés, babzsák, mecsek baby tea, hasonfekvés és van, hogy javul is, de van olyan alkalom amikor semmi nem használ és megállás nélkül, nagyon erősen sír, én pedig annyira sajnálom, és féltem, hogy nehogy vmi baja legyen tőle...
2011. júl. 31. 11:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem szeretnélek megijeszteni, de az unokatestvérem is nagyon sírós baba volt és pár hetesen sérvet kapott a sok sírástól.:(:(
2011. júl. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Sérv,beájul.

Rezgős pihenőszék?

Tornáztatás?

LÁnyomnak,fiamnak a mecsek teától csak jobban fájt a pocija.

Anyatejes?

2011. júl. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
...jajj, remélem nem jutunk el odáig, hogy sérv legyen belőle :S Igen anyatejes, gyarapszik is szépen, de úgy látszik a pocija mégse bírja :( tornázni szoktunk: biciklizés, lábfelhúzás, de utána nézek és megpróbálok beszerezni egy ilyen rezgőszéket is!
2011. júl. 31. 12:16
 4/12 anonim ***** válasza:
Fektesd az alkarodra hason. Nálunk sokat segített.
2011. júl. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A mecsek teától az én fiam hasa is jobban fájt. A tornáztatás viszont jó volt neki.
2011. júl. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én nem adnék neki mást az anyatejen kívül, vannak viszont hasfájás elleni szerek, pl az Infacol is.

A gyengéd tornáztatás, hason karodra fektetve ringatás is használhat. Próbáld valahogy megnyugtatni, és kérdezz rá orvosotoknál, hogy szerinte a tea nem fájdíthatja meg még jobban a pociját.


Kitartás!

2011. júl. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ne aggódj,semmi baja nem lesz:))kitartást,túl kell lenni ezen az időszakon:)

az én fiamnak is kb 1 hónapos korában volt egy olyan időszaka, mikor délutánonkét vagy 3 órát sírt...ez 1-2 hétig tartott.

E mellett a 2.héten 2 éjjelt szó szerint végig ordított!de úgy képzeld el,hogy hajnal 1-2től 6ig sírt!!rájöttünk, hogy a paradicsomtól fájt a hasa,amit ettem.

Amúgy kb 6 hetesen lett jobb,addig sokat kínlódtunk, sokat sírtam vele együtt,aztán 3 hónaposan teljesen elmúlt a hasfájás.Most 9,5 hónapos, alig sír,állandóan nevet:))))

2011. júl. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

amikkel próbálkozol az nem éppen a leghatásosabb :S

vegyél neki infacolt vagy angolvizet, minden etetés előtt adj neki!

masszírozd a pocakját, óramutató járásával elllentétesen. két ujjadat tedd a medencecsonja fölé, ott körkörösen masszírozd, majd a másik oldalon, aztán tedd a tenyeredet a pocakjára és azzal is körkörösen az egész pocakján.

fektesd a hátára, fogd meg a bokáját, felváltva nyomd fel a lábát majd minden 4. után egyszerre a kettőt, ezt ismételd pár percig majd bicikliztesd a lábát. utána fektesd a hasára és finoman ütögesd a popiját.


ezek inkább szoktak segíteni. mecsek bébi tea ha nem segít hajd abba, van baba akinek csak jobban fáj tőle a pocakja!

de tényleg vegyél gyógyszert, ne hagyd szenvedni :(

és kitartás!

2011. júl. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
utolsó előtti vagyok nálunk semmi sem használt! az espumisantól még durvább görcsei lettek...szóval van olyan, hogy semmi sem használ...
2011. júl. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

előző előtti vagyok :D

hú, az espumisantól az én babám is kész volt, órákon keresztül ordított :( viszont az infacol a 3. nap elkezdett hatni és mint ha elvágták volna! 2 hónaposan már elég volt neki csak este adni :)

2011. júl. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!