Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 6. hét betöltése hozott...

A 6. hét betöltése hozott valami változást a babátoknál? Evés ill. alvás terén? Mindenkitől azt hallom, hogy az első 6 hét után sokkal jobb, de mi változik?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 07:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Emlékszem, ezt én is hallottam, és nagyon vártam, mert a fiam rossz alvónak mutatkozott, de nem történt nagy változás. Az egyedüli korhatárhoz köthető változás nálunk a 3 év volt.
2011. aug. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A gyereked megszokja nagyjából a kinti világot, szerencsés esetben megkülönbözteti a nappalt az éjszakától, éjjel már csak 1-2-szer kel enni. Hatékonyabban, így többet és gyorsabban szopik mint az elején, lassan vége a 1,5 órás cicizéseknek.

A fiam 6 hetes korára 6-szor evett nappal és 1x éjjel, +- fél órás eltérésekkel mindig ugyanakkor.

2011. aug. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem minden alkalommal mikor jött ezt mondta a védőnő. Majd 6 hetes korától jobb lesz, akkor már értem miért sír, meg ilyesmi.

Nem tudom, én az ég világon semmi hatalmas változást nem tapasztaltam. Fokozatosan változott a helyzet, hetente, naponta, nem egy kitűzött dátumtól függött. :)

Nekünk még most is egy nap 7-szer eszik a picur, három hónapos múlt, de mivel kis súllyal született, most 4200 gramm. Mostanság tértünk rá arra a védőnő javaslatára, hogy fél10-10 körül még megetetjük, akkor már félálomban, és így fél6-7-ig alszik reggel.

2011. aug. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ikres vagyok,nekem is azt mondták,hogy 6 hét aztán jobb lesz...nem lett igaz,az első 3 hónap volt nagyon kemény. Mindkét babám 3 hónap betöltése után kezdte el átaludni az éjszakákat meg satöbbi...hasfájás akkor múlt el...Úgyhogy én mindenkinek azt mondom,hogy talán 3 hónaposan jobb lesz:)
2011. aug. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!