Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos kislányom kb.1...

5 hónapos kislányom kb.1 hónapja lett hasfájós, amióta hozzátáplálok. Mindig éjszaka 2 körül kezd sírni. Nagyon bántják a szelek. Valami tipp, ötlet?

Figyelt kérdés
Nem mindig tud pukizni, de amikor igen, hát azok jó nagyok. Hogyan segítsek neki?
2011. aug. 1. 09:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem kellett volna iylen korán hozztáplálni!

A gyomra, belei nem érettek még a sziláred kajára.

[link]

2011. aug. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

.

Szerintem se,főleg,ha anyatejes. Meg neked is óvatosan kéne enni,baromira kerüld a szénhidrátot.6-7 hónapig simán elvan egy baba a tejen. De egy szélcső sokat tud segíteni. Gyógyszertár,4-e,esetleg Espumisan,vagy Infacol.

2011. aug. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is ezt mondtam a védőnőnek. De ő azt mondta hogy most már ne hagyjam abba, mert teljesen tápszeres és jobb ha nem eszik annyi tápszert.
2011. aug. 1. 09:32
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen van szélcső, valamennyire segített.
2011. aug. 1. 09:34
 5/8 anonim ***** válasza:
inkább tápszer
2011. aug. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom is görcsölt mindig,úgyhogy átváltott a dokink egy Aptamil nevezetű tápszerre.Sokáig nem is adtam utána szilárdat,segített.
2011. aug. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jobb ha nem eszik annyi tápszert???? Ez hülyeség!
2011. aug. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha a babád tápszeres volt, akkor szerintem nem volt korai elkezdeni a hozzátáplálást, de ezt mindenki maga tudja. Nálunk is voltak eleinte puki-gondok, de erre jó megoldás az Infacol, és az Espumisan. Már jó ideje inkább az Infacolt használom, este vacsi előtt kap, és így nincsenek gondjai a pukival.(3és fél hósan kezdtem kóstoltatni, most 5,5 hónapos)
2011. aug. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!