Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszer készítéséhez adnál...

Tápszer készítéséhez adnál tanácsot?

Figyelt kérdés

1 éves lányomnak kell adnom kiegészítésnek tápszert. pohárból iszik. elég, ha elkeverem a port egy kanállal? vagy rázni kéne?

milyen hőmérsékletű vízzel készítitek?

ha amúgy már csapvizet iszik, akkor a tápszert is készíthetem forralás nélkül?

ami megmarad, meddig adhatom neki? hűtőben kell tartani?


köszi! nagyon nem értek hozzá.


2011. aug. 2. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

A tápszerről tudni kell,hogy bűn rossz az íze:(

Nem vagyok benne biztos,hogy el fogja fogadni a lánykád.

Sima csapvízzel is elkészítheted akár hidegen akár melegen,ahogyan az innivalót szereti.Nem kell rázni elég ha kanállal összekevered neki csak a cumisüvegben szoktuk rázogatni.Ha szereti a kakaót csepész bele neki nyugodtan kakaóport vagy esetleg egy kis banános stb tejberizspépet is keverhetel hozzá.Nem kell sűrűre csak az íz miatt.

2011. aug. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

forrald fel a vízet majd hűtsd le kb.40fokra.

A fertőtlenített pohárba tedd a megfelelő mennyiségű tápszerport,kevés vízzel jól keverd össze(csomómentesre),majd öntsd hozzá a maradék vizet és jól keverd el!

2011. aug. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

(OFF: 1 evesnel mar probalkozhatsz neha tehentejjel is.)

Eleg elkeverni, a pontos aranyokon kivul nem igazan kell sok mindenre odafigyelni. Nalunk pl barmilyen homersekletu vizben feloldodik barmelyik tapszer, de amikor otthon voltunk, es ott vettem, akkor az csak forro vizben oldodott fel rendesen. Az en 10 honaposom is sima csapvizzel kapja altalaban hidegen. De soha ne csinalj neki a melegvizes csapbol, mert a bakteriumok abban gyorsabban es konnyebben szaporodnak.

2011. aug. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

9:28 as vagyok!

Nem muszáj forralnod a vizet ,elég akkor ha melegíted!

az elkészített tápszert pedig 2 órán belül fel kell használni!Nem kell hűtőbe tenni!Szobahőmérséklet,persze ha lehűl,melegítsd mikoróban újra,csak nagyon figyelj,nehogy túlmelegedjen!

2011. aug. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
09:28 jól tudja! Ez a helyes!
2011. aug. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi a segítséget!


épp azért kell ezt adnom, mert a sima tejtől kikészült szegénykém.

2011. aug. 2. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!