Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak a szomszéd...

Mit csináljak a szomszéd kutyájával? Társasház és kerítés nem megoldható.

Figyelt kérdés

A szomszéd öreglány kutyája állandóan rámaszik a másfél éve kislányomra és meg akarja ...

Az öreglány tudja jól de nem mindig hívja be a kutyáját. Volt hogy mi zavaruk be mert már kerülgette a kislányt és még mondta a kutyának nehogy már ezért begyere. Párom azt mondja ne jelentsem fel mert azzal csak a vitát csinálom mert nekem is van kutyám és az is kimegy az udvarra. De már az is csak akkor ha ott vagyok vele.


2011. aug. 2. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez komoly??? Én valószínűleg már rég kettétörtem volna a seprőt a rohadt dögön...
2011. aug. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát mondjuk nem sok jogi alapja lenne a feljelentésednek.A másik meg, hogy gondolom közös udvar, közös használat.

A néni egyedül engedi ki a kutyát, nem sétáltatja? mindenképpen vele kellene beszélni, megkérni hogy fegyelmezze a kutyáját.

2011. aug. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szegény!

sorstárs!


nincs értelme feljelenteni, ha nem történt semmi. vele kéne megbeszélni. nézz utána, nálatok milyen önkormányzati határozat van kutyatartásról!


nálunk le van írva, hogy közös telken csak pórázzal, szájkosárral lehet kutyát sétáltatni, vagy el kell zárni.


(ennek ellenére mi sem jutottunk semmivel az ikerházban lakó öreglánnyal, illetve kutyájával. pedig ez a dög még harap is. aput 3x megharapta! de rokonok, nem akarja feljelenteni, pedig kellett volna. így most állandóan kísérem a lányom, illetve anyit kiharcoltunk, hogy egy részt lekeríthettünk, oda nem megy a kutya. amikor a kutyát kellett volna lekeríteni... de legalább ennyi.)

2011. aug. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy allergiás lett a kutyaszőrre, és még cifrázd is! És hogy minden egyes alkalommal hívja be, mert a kislányod egészsége a legfontosabb. Könyöröghetsz, az ilyenek az is "szeretik" :S
2011. aug. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Valamilyen kutyariasztó nincs? Ultrahangos kütyü?


[link]

2011. aug. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 krisztivan ***** válasza:
Hát szép vagy sem de én bizony jól ráijesztenék arra a kutyára.(szeretem az állatokat).Vagy kutyariasztó spayvel vagy egyszerűen hangosan,hirtelen elzavarnám.Ha a néninek nem tetszik akkor vigye be.Én biztos hogy minden egyes alkalommal ezt csinálnám.Feljelentéssel semmit sem érsz.Vagy ha van türelmed akkor jutalomfalatokkal megtanithatod a kutyának hogy mit szabad és mit nem.
2011. aug. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is valamilyen zajkeltéssel próbáld elijeszteni a lányod közeléből. És mond meg a nénikének, hogy ha még egyszer rámászik a kutya a lányodra rá fogsz csapni a pofájára. És ne csak mond, hanem tedd is meg, hátha ebből tanul a néni és beviszi a kutyát, vagy esetleg a kutya lesz okosabb és nem akarja többet megbúbolni a kislányodat.
2011. aug. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!